0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.
Vodomerka

Vodomerka

Automātiskā sistēma ar pilienu laistīšanu Vodomerka

Ikviens zina, ka veiksmīgai augšanai un attīstībai jebkurā lauksaimniecības kultūrā nepieciešams ūdens. Mēs esam pieraduši, ka laistīšana ir garlaicīgs darbs, kas aizņem daudz laika un pūļu. Galu galā, vispirms jāsalej ūdens un pēc tam ar smagiem spaiņiem ne vienu vien reizi jāapiet apkārt saviem sešiem hektāriem.

Vodomerka

Braucot uz savu vasarnīcu, gribas ne tikai strādāt, bet arī atpūsties. Jautājumu par laistīšanu palīdzēs atrisināt mūsu apūdeņošanas sistēma VODOMERKA, kas bez jūsu līdzdalības vajadzīgajā laikā aplies visus jūsu augus uz vietas!

Unikalitāte laistīšanas sistēmai VODOMERKA – automātiska laistīšanas kontrole, kurai jūs varat izvēlēties intervālu un ūdens piegādes ilgumu.

VodomerkaLaistīšana ir nepieciešama visiem augiem, bet tās laistīšanas biežums ir atkarīgs no katra auga konkrētās kultūras. Laistot manuāli, var apliet ar spēcīgu ūdens strūklu un bojāt saknes, tas nozīmē auga bojāeju. Ar automātisko kontroles sistēmu VODOMERKA tas nav iespējams. Tā ļauj izvēlēties precīzu laiku nepārtrauktai apūdeņošanai no 2 minūtēm līdz 2 stundām noteiktos intervālos. Piemēram, katru dienu pa 10 minūtēm vai divreiz nedēļā pa pusstundai. Tas ir ideāls risinājums tiem, kas nevar katru dienu braukt uz savu vasarnīcu!

Pilienveida laistīšanas sistēma VODOMERKA domāta augu laistīšanai gan atklātā vidē, gan siltumnīcās. Elastīgas šļūtenes atrodas starp dobēm. Ja ar manuālo laistīšanu ūdens strūkla pamazām iznīcina dobes un ūdens tek uz ceļa, tad ar automātisko apūdeņošanas sistēmu VODOMERKA pie katra auga ir duša vienmērīgu, efektīvu un ekonomisko laistīšanu, novēršot noteces veidošanu.

Pamata sistēmas garums – 4m, papildus iepakojums – 2m. Šļūtene ar stiprinājumu un skrūvju palīdzību, turas pie ūdenspiegādes vai mucas. Lai netīrumi neiekļūtu šļūtene, konstrukcijā ir iespējams iestrādāt mehānisku ūdens attīrīšanu.

Laistīšanas sistēmas VODOMERKA pamata komplekts paredzēts divām dobēm, katra 4 metrus gara.

Vodomerka

Sistēmas pagarināšanai iespējams iegādāties papildu pagarinājumus. Ieliknis VODOMERKA paplašina bāzes komplektu par 2 m. Piemēram 6 m siltumnīcai (ar divām dobēm) nepieciešams iegādāties 1 pamata komplektu + 1 ielikni.

Vodomerka

Automātiskā sistēma ar pilienu laistīšanu Vodomerka, Pasūtīt
Laistīšanas sistēmas komplektiCena (EUR)
Automātiskā laistīšanas sistēma Vodomerka (pamats komplekts)80.00 EUR
Automātiskā laistīšanas sistēma Vodomerka (pagarinājums)20.00 EUR

Saistītās Preces

Zāliena režģis

Zāliena režģis

Zāliena režģus ieklāj augsnē nelielā dziļumā, neaizkavējot zāles augšanu tam cauri un ļaujot veidoties skaistam…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword