0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Cinkota apmale Grjadka

Cinkota apmale Grjadka

Cinkota apmale Grjadka

Cinkota apmale Grjadka

Skaistas precīzas formas dobes ne tikai rotā dārzu, bet arī ievērojami atvieglo dzīvi dārzkopim. Laistīšanas dēļ dobes nezaudē savu formu un augsni neizskalos pa visu siltumnīcu, dobes nebūs jāveido no jauna pēc katras apliešanas.

Mēs piedāvājam Jums ērtas cinkota metāla iejoztas dobes. Šādas dobju apmales kalpo daudz ilgāk, nekā koka. Metāliskajai apmalei malas ir rūpīgi aizliektas, tādējādi tās ir droši ierīkot un ērti izmantot gan uz atklāta lauka, gan siltumnīcās.

Skatiet instrukcijas par cinkotām apmalēm Grjadka šeit.

Cinkotas apmales Grjadka priekšrocības:

  • Atšķirībā no koka dobēm, šīs netrūd, tās nav nepieciešams noņemt ziemā. Izstrādājumiem, kas izgatavoti no cinkota metāla, nekaitē mitrums, karstums vai aukstums.
  • Cinkoto apmaļu pārbaudītā konstrukcija pasargā no augsnes izskalošanas.
  • Cinkota metāla apmale ir viegla. Iepakotas apmales svars un izmēri ļauj to transportēt ar vieglo automobili. Pieejamas apmales 1 m un 0,7 m platuma. Ierīkotas apmales augstums virs zemes līmeņa ir 17cm, balsti tiek ierakti zemē 25cm dziļumā. Nepieciešamo apmales garumu izveido, pievienojot bāzes komplektam pagarinājumus.
Cinkota apmale Grjadka Pasūtīt
Komplekti Cenas (EUR)
Cinkota apmale Grjadka 2х0.7m 45.00 EUR
Cinkota apmale Grjadka 2х1m 45.00 EUR
Cinkotas apmales Grjadka Pagarinājums 2m 25.00 EUR

Saistītās Preces

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris Nojumes Fermeris (3,5/5,0/7,5) var izmantot kā patvērumu automašīnai vai noliktavu. Nojumes karkass ir…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword