0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Ražotājs

Ražotājs

Ražotājs

Polikarbonāts no Ražotāja PLASTILUKSS-GRUPA

PLASTILUKSS-GRUPA ir viens no lielākajiem polikarbonāta ražošanas uzņēmumiem.

Polikarbonāta ražošana Eiropā sākās samērā nesen. Šobrīd PLASTILUX-GROUP ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, nodrošinot Eiropas tirgu kvalitatīvu polikarbonātu.

Vairākas jaunas ražošanas līnijas ļauj gada laikā saražot vairāk nekā 20 000 tonnu gatavās produkcijas. Polikarbonāta ražošanā PLASTILUX-GROUP izmanto jaunākās iekārtas polikarbonāta lokšņu ražošanā, tādēļ uzņēmums garantē zemākās cenas un augstāko kvalitāti.

Izmantojot modernas un augstas veiktspējas iekārtas, tiek ražots plašs produktu klāsts un jau Eiropā labi pazīstamajiem POLYNEX un SUNNEX zīmoliem tiek pievienots jauns premium klases polikarbonāts, tiem, kas novērtē augstas kvalitātes produktus – ULTRAMARIN.

Ar augsto tehnoloģiju iekārtām tiek ražotas jaunas kvalitātes standarta polikarbonāta loksnes ar grumbainām jeb valcētām malām, vienlaikus padarot tās daudz izturīgākas un elastīgākas.

Ērtā ģeogrāfiskā atrašanās vieta un augstās ražošanas iekārtas nodrošina lielu pasūtījumu izpildi īsā laikā, padarot PLASTILUX-GROUP par līderi starp ražotājiem un par uzticamu Partneri!

Polikarbonāta ražošana, video

Slavenākais ražotājs šūnu polikarbonāta Eiropā uzņēmums PLASTILUX-GROUP palielina savu ražošanas jaudu.

Sertifikāti

Saistītās Preces

Paplāksne

Paplāksne

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Tieši šādas paplāksnes šūnveida polikarbonāta konstrukcijām piedāvā uzņēmums…Lasīt vairāk
Lapene Peonija

Lapene Peonija

Lapene Peonija Lapenes karkass no cinkota tērauda caurules 40x20x1mm un 20x20x1mm. Soliņi un galds ēvelēti…Lasīt vairāk
Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword