0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Ražotājs

Ražotājs

Ražotājs

Polikarbonāts no Ražotāja PLASTILUKSS-GRUPA

PLASTILUKSS-GRUPA ir viens no lielākajiem polikarbonāta ražošanas uzņēmumiem.

Polikarbonāta ražošana Eiropā sākās samērā nesen. Šobrīd PLASTILUX-GROUP ir viens no vadošajiem uzņēmumiem, nodrošinot Eiropas tirgu kvalitatīvu polikarbonātu.

Vairākas jaunas ražošanas līnijas ļauj gada laikā saražot vairāk nekā 20 000 tonnu gatavās produkcijas. Polikarbonāta ražošanā PLASTILUX-GROUP izmanto jaunākās iekārtas polikarbonāta lokšņu ražošanā, tādēļ uzņēmums garantē zemākās cenas un augstāko kvalitāti.

Izmantojot modernas un augstas veiktspējas iekārtas, tiek ražots plašs produktu klāsts un jau Eiropā labi pazīstamajiem POLYNEX un SUNNEX zīmoliem tiek pievienots jauns premium klases polikarbonāts, tiem, kas novērtē augstas kvalitātes produktus – ULTRAMARIN.

Ar augsto tehnoloģiju iekārtām tiek ražotas jaunas kvalitātes standarta polikarbonāta loksnes ar grumbainām jeb valcētām malām, vienlaikus padarot tās daudz izturīgākas un elastīgākas.

Ērtā ģeogrāfiskā atrašanās vieta un augstās ražošanas iekārtas nodrošina lielu pasūtījumu izpildi īsā laikā, padarot PLASTILUX-GROUP par līderi starp ražotājiem un par uzticamu Partneri!

Polikarbonāta ražošana, video

Slavenākais ražotājs šūnu polikarbonāta Eiropā uzņēmums PLASTILUX-GROUP palielina savu ražošanas jaudu.

Sertifikāti

Related Posts

Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt Vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt Vairāk
Jumts

Jumts

Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši…Lasīt Vairāk
Lapene

Lapene

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso…Lasīt Vairāk
Jumtiņš

Jumtiņš

Koku un metālu salīdzinoši ātri bojā apkārtējās vides ietekme un šāda materiāla jumtiņš vairs neizskatās…Lasīt Vairāk

Ievadiet savu atslēgas vārdu