0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav preču.

Starpsiena

Starpsiena

Starpsiena

Šūnu polikarbonāta Starpsienas

Lielisks apgaismojums un skaņas izolācija birojā

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai telpās. Šis materiāls tiek ražots, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas spēj optimāli papildinātu vai aizstātu jau ierastos starpsienu izbūvē izmantotos apdares materiālus. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ražo augstas kvalitātes polikarbonātu ilgtermiņa izmantošanai. Polikarbonāta starpsienas ir ļoti izturīgas. Polikarbonāts ir dzidrs, tāpēc tas arī nodrošina lielisku gaismas caurlaidību telpā. Vienlaiksu paneļa gaisa kabatas ir lielisks skaņu izolējošs materiāls. Starpsienu veidošanai telpās vispiemērotākais ir SUNNEX polikarbonāts, jo tam ir zema cena un īpašības, kas nepieciešamas materiāla izmantošanai telpās.

Šāda materiāla lietošana ir īsta bauda. Polikarbonāta starpsienas ir ideāls risinājums birojiem. Šobrīd aktuāla ir telpu optimizācija, proti, lielas telpas tiek dalītas mazākos darba kabinetos. Ja Jums nav laika apjomīgiem remontdarbiem un pārbūvei, darbiņu var ātri paveikt ar polikarbonāta starpsienām. Šis risinājums neatstās bez saules gaismas kabinetus, kas atrodas tālāk no telpas logiem, vienlaikus ļaujot darbiniekiem koncentrēties saviem uzdevumiem, nenovēršot uzmanību dažādu apkārtējo trokšņu dēļ. Starpsienas izgatavotas no šūnu polikarbonāta lieliski uztur siltumu, tāpēc pat ziemas mēnešos telpās būs mājīgi.

Ar polikarbonāta starpsienām varat nodalīt ne tikai biroju telpas, bet arī izmantot to vannasistabā, piemēram, izveidojot no polikarbonāta dušas kabīni. Polikarbonāta dušas ir drošas un, salīdzinot ar stikla dušas kabīnēm, ļoti ātri uzstādāmas – to var izdarīt pat 10 minūšu laikā. Iegādājoties polikarbonāta dušas aizslietni, Jūs iegūstat augstu kvalitāti un saprātīgu cenu.

Biroja starpsienām var izmantot polikarbonātu ar dažādu daudzumu slāņu. Materiāla slāņu daudzums ietekmēs skaņas izolācijas pakāpe telpā. Telpām ēkas saulainajā pusē noderēs krāsainais polikarbonāts.


 

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m
Klase Biezums Krāsa Garantija Cena ar PVN
SELLEX INSIDE 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 33.00 EUR
GREENHOUSE-NANO 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 45.00 EUR AKCIJA!!!
SUNNEX 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 40.00 EUR AKCIJA!
SUNNEX 6 mm Caurspīdīgs 10 gadi 65.00 EUR
SUNNEX 6 mm Krāsains 10 gadi 75.00 EUR
SUNNEX 8 mm Caurspīdīgs 10 gadi 85.00 EUR
SUNNEX 8 mm Krāsains 10 gadi 95.00 EUR
SUNNEX 10 mm Caurspīdīgs 10 gadi 100.00 EUR
SUNNEX 10 mm Krāsains 10 gadi 110.00 EUR
SUNNEX 16 mm Caurspīdīgs 10 gadi 160.00 EUR

Saistītie produkti

Paplāksne

Paplāksne

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Tieši šādas paplāksnes šūnveida polikarbonāta konstrukcijām piedāvā uzņēmums…Lasīt Vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt Vairāk
Jumts

Jumts

Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši…Lasīt Vairāk
Lapene

Lapene

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso…Lasīt Vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Ievadiet savu atslēgas vārdu