0 Items - 0.00
0
  • No products in the cart.

Starpsiena

Starpsiena

Starpsiena

Šūnu polikarbonāta Starpsienas

Lielisks apgaismojums un skaņas izolācija birojā

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai telpās. Šis materiāls tiek ražots, izmantojot jaunākās tehnoloģijas, kas spēj optimāli papildinātu vai aizstātu jau ierastos starpsienu izbūvē izmantotos apdares materiālus. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ražo augstas kvalitātes polikarbonātu ilgtermiņa izmantošanai. Polikarbonāta starpsienas ir ļoti izturīgas. Polikarbonāts ir dzidrs, tāpēc tas arī nodrošina lielisku gaismas caurlaidību telpā. Vienlaiksu paneļa gaisa kabatas ir lielisks skaņu izolējošs materiāls. Starpsienu veidošanai telpās vispiemērotākais ir SUNNEX polikarbonāts, jo tam ir zema cena un īpašības, kas nepieciešamas materiāla izmantošanai telpās.

Šāda materiāla lietošana ir īsta bauda. Polikarbonāta starpsienas ir ideāls risinājums birojiem. Šobrīd aktuāla ir telpu optimizācija, proti, lielas telpas tiek dalītas mazākos darba kabinetos. Ja Jums nav laika apjomīgiem remontdarbiem un pārbūvei, darbiņu var ātri paveikt ar polikarbonāta starpsienām. Šis risinājums neatstās bez saules gaismas kabinetus, kas atrodas tālāk no telpas logiem, vienlaikus ļaujot darbiniekiem koncentrēties saviem uzdevumiem, nenovēršot uzmanību dažādu apkārtējo trokšņu dēļ. Starpsienas izgatavotas no šūnu polikarbonāta lieliski uztur siltumu, tāpēc pat ziemas mēnešos telpās būs mājīgi.

Ar polikarbonāta starpsienām varat nodalīt ne tikai biroju telpas, bet arī izmantot to vannasistabā, piemēram, izveidojot no polikarbonāta dušas kabīni. Polikarbonāta dušas ir drošas un, salīdzinot ar stikla dušas kabīnēm, ļoti ātri uzstādāmas – to var izdarīt pat 10 minūšu laikā. Iegādājoties polikarbonāta dušas aizslietni, Jūs iegūstat augstu kvalitāti un saprātīgu cenu.

Biroja starpsienām var izmantot polikarbonātu ar dažādu daudzumu slāņu. Materiāla slāņu daudzums ietekmēs skaņas izolācijas pakāpe telpā. Telpām ēkas saulainajā pusē noderēs krāsainais polikarbonāts.


Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m

KlaseBiezumsKrāsaGarantijaCena ar PVN
SELLEX INSIDE4 mmCaurspīdīgs10 gadi40.00 EUR
GREENHOUSE-NANO4 mmCaurspīdīgs10 gadi45.00 EUR AKCIJA!!!
SUNNEX6 mmCaurspīdīgs10 gadi68.00 EUR
SUNNEX6 mmKrāsains10 gadi75.00 EUR
SUNNEX8 mmCaurspīdīgs10 gadi90.00 EUR
SUNNEX8 mmKrāsains10 gadi95.00 EUR
SUNNEX10 mmCaurspīdīgs10 gadi105.00 EUR
SUNNEX10 mmKrāsains10 gadi110.00 EUR
SUNNEX16 mmCaurspīdīgs10 gadi180.00 EUR

Related Posts

Paplāksne

Paplāksne

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Tieši šādas paplāksnes šūnveida polikarbonāta konstrukcijām piedāvā uzņēmums…Read more
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Read more
Jumts

Jumts

Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši…Read more
Lapene

Lapene

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso…Read more
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword