0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Polikarbonāta Plusi

Polikarbonāta Plusi

Polikarbonāta Plusi

Laipni lūdzam pērciet polikarbonātu pie PLASTILUX-GROUP!

Kāpēc pie mums? Tāpēc ka mūsu veikalā (SIA AR Partneri) tiešām šim produktam ir dažādas priekšrocības.

1. Polikarbonāta Cena

Ražotājs PLASTILUX-GROUP piedāvā visekonomiskāko materiālu par patīkamu cenu – SUNNEX šūnu polikarbonātu; viņam ir visi tie plusi, kas cilvēki piešķir polikarbonātam. Par zemu cenu polikarbonāts SUNNEX saglabā atbilstoši labas tehniskās īpašības. Polikarbonāta loksnes ir sešas reizes vieglāks nekā stikls (no 0,8 līdz 4,0 kg/m2), Polikarbonāta standarta loksne 6m x 2,1m sver tikai 10 kg, un saglabā savas īpašības ļoti zemā un ļoti augstā temperatūrā diapazonā no – 40°C līdz +120°C. Polikarbonātam ir augsta mehāniskā izturība pret triecieniem, 250 reizes spēcīgāks nekā stikls, – sadauzīt ar āmuru to ir praktiski neiespējami. Polikarbonāta loksnes var izmantot konstrukcijās, kur tām jāiztur liels mehānisks spiediens.

Šūnu polikarbonāts ir plastisks, ar to var izmantot jebkādas sarežģītības un ģeometriskā dizaina formu un veidu konstrukcijās; aiztur UV starojumu un gaismas caurlaidība gandrīz tikpat augsta kā stiklam. Viņu var zāģēt un tīrīt. Polikarbonāta siltumnīcas montāža aizņem aptuveni vienu dienu, bet kalpošanas laiks var sasniegt 15 gadus.

2. Polikarbonāta Sortiments

Polikarbonāta loksnes ir pieejamas dažādos toņos, kā arī caurspīdīgas. Krāsainajām loksnēm ir salīdzinoši mazāka gaismas caurlaidība, tāpēc to izmanto, lai mazinātu apgaismojuma intensitāti. Caurspīdīgās loksnes izmanto siltumnīcu un ziemas dārzu segumiem, interjerā, durvju stiklojumam. Polikarbonātu var pielietot reklāmas dizainā – 4mm biezuma; būvēt siltumnīcas, jumtus un vitrāžas (6mm), vai nojumes, starpsienas ar 8mm biezumu; arī ir 10mm un 16mm loksnes biezuma, kurš tiek izmantots vispārīgam stiklojumam (trokšņu barjeras, ēku būvniecība). Šūnu polikarbonāta montāža ir salīdzinoši vienkārša, jo tas neplīst – to var griezt, zāģēt, var skrūvēt skrūves. Polikarbonāta loksnes var stiprināt uz koka vai metāla karkasa vai arī izmantot gatavas stiprinājumu sistēmas.

Pārdošanā ir inovatīvs NANO polikarbonāts GREENHOUSE-NANO ar īpašām nanostruktūru piedevām, kurš izgudrots speciāli siltumnīcu pārklāšanai. Unikāls produkts mazām siltumnīcu saimniecībām, kas ļauj gandrīz mēnesi agrāk uzsākt pārdošanai paredzēto dārzeņu audzēšanas sezonu, tas palielina mazā agrobiznesa efektivitāti līdz 30-35% rūpniecisko siltumnīcu kompleksu rentabilitātei, palielina ražu par 39,9-47,8%. Polikarbonāta siltumnīcas GREENHOUSE ir hidrofīlas, proti, tam ir piedevas, kas novērš kondensāta veidošanos uz polikarbonāta loksnes virsmas. Jaunais higiēnisks materiāls oranžērijām ULTRAMARIN ir kļuvis par paraugu ceļā uz vislētākā un kvalitatīvākā šūnu polikarbonāta ražošanu Eiropā. Šī polikarbonāta uzticamību lietošanā garantē atbilstošs kvalitātes sertifikāts ISO 9001-2011 CRP.EU 305/2011.Standard EN 16153:2013. Preču zīmes POLYNEX polikarbonāta loksnes ir paredzētas žogiem un jumtiem āra kafejnīcām, viņu raksturo optimāls līdzsvars starp cenu un kvalitāti. ROYALPLAST zīmols ir nerūsējošs, ar valcētām lokšņu malām, ražots: izmantošanai dažādās sporta konstrukcijās, vartu būvēšanai, mansardu logiem, vertikālajam stiklojumam iepirkšanās centros.

3. Polikarbonāta Kvalitāte

Polikarbonāta konstrukcijas bieži tiek izmantotas rūpnieciskajā dizainā, jo tās ir uzticamas un izturīgas. Ir vairākas priekšrocības, kas šo materiālu ļauj piemērot dažādu darbu veikšanai. Tas ir izturīgs, plastisks un tas labi iztur dažādas temperatūras. Polikarbonāta loksnes dažādās krāsās (krāsaini paneļi) ļauj sasniegt vēlamos rezultātus ar minimālām izmaksām. Šis materiāls ir viegls, izturīgs, tam ir laba nestspēja, tam ir arī izolējošas īpašības.

Vairākas jaunas PLASTILUX-GROUP ražošanas līnijas ļauj gada laikā saražot vairāk nekā 20 000 tonnu gatavās produkcijas. Uzņēmums garantē zemākās cenas un augstāko kvalitāti. Ar augsto tehnoloģiju iekārtām tiek ražotas jaunas kvalitātes standarta polikarbonāta loksnes ar valcētām malām, vienlaikus padarot tās daudz izturīgākas un elastīgākas. Polikarbonāta siltumnīcām garantētais ekspluatācijas laiks ir vidēji 10 gadi. Šūnu polikarbonāts ir ražots no augstas kvalitātes izejvielām un atbilst viesiem ISO kvalitātes standartiem. Ekspluatācijas ilgums atkarībā no polikarbonāta markas ir starp 8 un 25 gadiem. Loksnes garums ir 3, 6 vai 12 metri.

Saistītās Preces

Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Jumts

Jumts

Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši…Lasīt vairāk
Lapene

Lapene

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso…Lasīt vairāk
Jumtiņš

Jumtiņš

Koku un metālu salīdzinoši ātri bojā apkārtējās vides ietekme un šāda materiāla jumtiņš vairs neizskatās…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword