0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.
Jumtiņš

Jumtiņš

Lieveņa jumtiņš ar šūnu polikarbonātu

Vienkāršs risinājums tīram mājoklim

Pirmais, ko ieraugām ēkā, ir tās fasāde – krāsa, logi un lievenis. Svarīgi, lai nama pakāpieni ir tīri un kārtīgi, durvis izskatās tīras un jaunas, lai jebkādos laikapstākļos Jūsu lievenis spīd un laistās tīrībā. Šādu efektu panāksiet ar polikarbonāta jumtiņu lievenim.

Kāpēc izvēlēties lievenim tieši polikarbonāta jumtiņu? Patiesi ir daudz dažādu materiālu, bet ne visi ir tik praktiski un viegli kā šūnu polikarbonāts. Koku un metālu salīdzinoši ātri bojā apkārtējās vides ietekme un šāda materiāla jumtiņš vairs neizskatās kārtīgs. Savukārt ārēji estētiskāki materiāli nekā koks un metāls nav tik izturīgi un uzticami. Lieveņa jumtiņš no polikarbonāta labi laiž cauri gaismu gluži kā stikls, vienlaikus saglabājot savu izturīgumu. Polikarbonāts nesarūsēs, nesaliksies un nesalūzīs zem sniega un ledus radītā spiediena. Virs lieveņa izvietotie POLYNEX polikarbonāta jumtiņi iztur nejaušus bojājumus un triecienus, tie iztur lielas amplitūdas temperatūras svārstības (robežās no -50 līdz +120 grādiem pēc Celsija).

Starp citu, polikarbonāta jumtiņu virs durvīm ir ļoti viegli kopt. Nav nepieciešami nekādi īpaši instrumenti, lai polikarbonātu uzturētu spīdošu un gluži kā jaunu – to vajag tikai noslaucīt ar mitru drāniņu.

Vēl viena acīmredzama priekšrocība – polikarbonāta jumtiņi ir ļoti izturīgi. Tie var kalpot Jums vairākus desmitus gadu, šajā ziņā tie krietni apsteidz stiklu un šīfera segumu. Izvēlieties savam lieveņa jumtiņam ROYALPLAST polikarbonātu ar pagarinātu ekspluatācijas laiku un tas Jums drīzāk apniks, nekā nolietosies.

Jumtiņa izveide no polikarbonāta SUNNEX ir ļoti vienkārša, Jūs to varat izdarīt arī paša spēkiem. Apskatot gatavo jumtiņu fotogrāfijas, Jūs uzreiz sapratīsiet, cik viegli to izdarīt. Ja pašam to darīt Jums nav laika, Jūs varat pasūtīt arī rūpnieciski ražotu lieveņa jumtiņu.

Noteikti jāpiebilst, ka polikarbonāta ieejas jumtiņš lieveni ļaus īstenot jebkuru dizaina iztēles augli. Neatkārtojama materiāla elastība ļauj no tā veidot dažādas formas un savienot to ar jebkuru citu materiālu, piemēram, metālu. Neaizmirstiet arī par plašo pieejamo polikarbonāta krāsas klāstu. Jūs varat izvēlēties polikarbonātu tonī, kas vislabāk piestāvēs Jūsu mājokļa fasādei. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP neierobežo Jūsu iztēles lidojumu – dažādu zīmolu materiāls, dažādās krāsās un par atšķirīgām cenām ļaus Jums veikt izdevīgu izvēli, kas kalpos daudzus gadus!

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m

KlaseBiezumsKrāsaGarantijaCena ar PVN
SELLEX INSIDE4 mmCaurspīdīgs10 gadi55.00 EUR
GREENHOUSE-NANO4 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SELLEX INSIDE6 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SUNNEX6 mmKrāsains12 gadi100.00 EUR
SUNNEX8 mmCaurspīdīgs12 gadi120.00 EUR
SUNNEX8 mmKrāsains12 gadi135.00 EUR
SUNNEX10 mmCaurspīdīgs12 gadi140.00 EUR
SUNNEX10 mmKrāsains12 gadi155.00 EUR
SUNNEX16 mmCaurspīdīgs12 gadi240.00 EUR
SUNNEX16 mmKrāsains12 gadi270.00 EUR

Saistītās Preces

Paplāksne

Paplāksne

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Tieši šādas paplāksnes šūnveida polikarbonāta konstrukcijām piedāvā uzņēmums…Lasīt vairāk
Lapene Peonija

Lapene Peonija

Lapene Peonija Lapenes karkass no cinkota tērauda caurules 40x20x1mm un 20x20x1mm. Soliņi un galds ēvelēti…Lasīt vairāk
Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword