0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Dalāms savienojuma profils HCP

Dalāms savienojuma profils HCP

Dalāms savienojuma profils HCP

Polikarbonāta profili

Dalāms savienojuma profils

Dalāms polikarbonāta savienojuma profils (HCP-D un HCP-U) paredzēts konstrukcijām, kas izgatavotas no šūnu polikarbonāta (gaismu caurlaidīgi pārjumi, vertikāli stiklojumi utt.). Šie polikarbonāta profili ātri un droši nostiprina polikarbonāta paneli uz konstrukcijas karkasa un vienlaikus savieno paneļus vienu ar otru.

Profilu veido divas daļas: apakšējā – bāze un augšējā – noslēdzošais vāks. Šo profilu raksturo lielisks izskats, uzticamība, ātra un vienkārša uzstādīšana. Dalāms polikarbonāta savienojuma profils HCP ir universāls, to var izmantot, lai nostiprinātu 6 mm, 8 mm un 10 mm izmēru paneļus.

Montāža ir sekojoša: profila bāze jāsavieno ar pamata gareniskajiem karkasa balstiem, pievieno polikarbonāta paneļus, virsū tiek uzlikts profila noslēdzošais profila vāks un to nofiksē atbilstošā pozīcijā (apakšējā pozīcija – 6 mm, augšējā 8-10 mm), profils ir nofiksēts, kad dzirdat klikšķi. Noslēdzošais vāks jānofiksē pamazām, izdarot vieglu spiedienu pat ā virspusi ar plaukstu. Savienojot profila vāku un bāzi, nav nepieciešams pa tiem sist ar spēku, izmantot āmuru, veseri vai citus rīkus.

Bāzē (apakšējā profila daļā) ik pēc 300 mm izurbiet caurumus, kuru diametrs jābūt nedaudz lielāks nekā izmantojamās skrūves (vai paplāksnes kājiņas) diametrs. Ar skrūvēm nostipriniet profila bāzi pie konstrukcijas rāmja. Bāzes abās pusēs ievieto paneļu malas, tiem jābalstās uz bāzes, taču jāatstāj arī rezerve, lai paneļiem būtu izplešanās telpa karstā laikā (3 – 5 mm, atkarībā no paneļa platuma). Uzlieciet profila noslēdzošo vāku jeb augšējo daļu un, izmantojot koka āmuriņu, visā profila garumā nostipriniet to līdz dzirdat klikšķi. Polikarbonāta profilā «HCP» ir divos līmeņos izvietotas gropes: apakšējā stāvoklī tās ļauj savienot 6 mm paneļus, bet augšējā pozīcijā – 8 un 10 mm paneļus.

Profili “HCP” cieši un hermētiski savieno paneļus un nostiprina tos pie pamata konstrukcijas nesošajiem balstiem. Vienlaikus profils atstāj arī vietu temperatūras ietekmētām polikarbonāta lokšņu izmaiņām, ļaujot gan izplesties, gan sarauties, apkārtējās vides temperatūrai ainoties. Šis ir visbiežāk izmantotais profilu veids, ko var izmantot visu veidu konstrukcijām un tie ir gandrīz nemanāmi arkveida nojumju savienojumos un pārsedzēs.

Profila cenas

Dalāms savienojuma profils Pasūtīt
Nosaukums Biezums Artikuls Garums Cena (EUR)
Dalāms savienojuma profils
(bāze-vāks)
4 mm – 10 mm ROYALPLAST HCP-D 6 m 25.00 EUR
Dalāms savienojuma profils
(bāze-vāks)
4 mm – 10 mm ROYALPLAST HCP-D Bronza 6 m 30.00 EUR

Saistītās Preces

Sienas profils

Sienas profils

Sienas profils paredzēts ērtai caurspīdīgo jumtiņu nostiprināšanai un nojumju veidošanai, piestiprinot šūnu polikarbonāta loksnes pie…Lasīt vairāk
Stūra profils

Stūra profils

Stūra profils ļauj nofiksēt polirbonāta loksnes taisnā leņķī vienu pret otru. Jebkura stingra loksnes materiāla…Lasīt vairāk
Kores profils

Kores profils

Čukura jeb kores polikarbonāta profils, kā jau norāda tā nosaukums, ir paredzēts paneļu savienojumu veidošanai…Lasīt vairāk
Nobeiguma profils U

Nobeiguma profils U

U profils ir paredzēts polikarbonāta lokšņu konstrukciju malu noslēgšanai un dekoratīvajai apdarei. Tas padarīs Jūsu…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword