0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Perforētā smidzināšanas šļūtene Lietutiņš

Perforētā smidzināšanas šļūtene Lietutiņš

Perforētā smidzināšanas šļūtene Lietutiņš

Perforētā smidzināšanas šļūtene „Lietutiņš”

Šļūtenes garums ir 15 metri.

Katrā vasarnīcā tiks audzēti arī dažādi dārza kultūraugi, kuriem nepieciešama bieža un pamatīga laistīšana. Doties pie katra no augiem ar smagiem ūdens spaiņiem ir nogurdinoši, savukārt atstāt uz visu dienu nepieskatītu pie ūdens pieslēgtu ūdens šļūteni ir bīstami, jo ūdens strūkla var pārliet augus, kā arī izskalot augsni un zālienu.

Nepārtrauktu un ērtu laistīšanu augiem mazdārziņā var nodrošināt ar perforēto smidzināšanas šļūteni „Lietutiņš”!

Viens šļūtenes gals tiek pievienots ūdensvadam vai sūknim. Otrā galā ir aizbāznis, kuru noņemot varat viegli izliet no šļūtenes lieko ūdeni. Šļūtenes garums ir 15 metri. Jūs varat novietot to savā mazdārziņā starp dobēm un uz zāliena. Atveres uz šļūtenes ir izvietotas no divām pusēm, tāpēc daļa ūdens tiks izsmidzināta tieši uz augu saknēm, bet daļa tiks izsmidzināta uz augiem no augšas. Atveres ir izvietotas vienādos attālumos, kas nodrošina vienmērīgu augu apliešanu visā šļūtenes garumā.

Pie perforētās šļūtenes varat pieslēgt arī kontroles ierīci (komplektā neietilpst, Darlac).

Perforētās smidzināšanas šļūtenes „Lietutiņš” cena: 35.00 EUR

Prezentāciju skatiet šeit; Papildinformācija.

Saistītās Preces

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris Nojumes Fermeris (3,5/5,0/7,5) var izmantot kā patvērumu automašīnai vai noliktavu. Nojumes karkass ir…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword