0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.
Jumts

Jumts

Šūnu polikarbonāta jumts

Unikāls dizains jūsu videi

Polikarbonāta jumts ir mūsdienīgs risinājums, kas paver jaunas iespējas pārjumu dizainā. Ja nezināt, kā izmantot polikarbonātu jumta izveidei, uzņēmums PLASTILUX-GROUP labprāt Jums palīdzēs izvēlēties mērķim atbilstošas polikarbonāta loksnes krāsu un biezumu, arī gadījumos, kad esat iecerējis ekskluzīvus dizaina risinājumus. Šūnu polikarbonāta loksnes padarīs iecerētās būves pārjumu unikālu. ROYALPLAST polikarbonātam ir piemērota īpaši augsta kvalitāte un ilgākais kalpošanas laiks, īpašās materiāla piedevas ļauj to izmantot pat 20 gadus.

No polikarbonāta var veidot dažādus jumtus – ar vienu slīpumu vai diviem, kā arku. Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Viena no galvenajām polikarbonāta īpašībām ir izturība un elastīgums. Šāds jumts derēs jebkādai arhitektoniskai būvei, piemēram, polikarbonāta jumts verandai radīs gaišu telpu atpūtai. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši izveidot arhitektoniskus šedevrus. Polikarbonāta jumts izskatās gaumīgi un moderni, tas ir funkcionāls un lieliski iederas jebkurā stilā. Viens no lielākajiem polikarbonāta plusiem ir tā ilgais kalpošanas laiks – kvalitātei mūsdienās ir liela nozīme, tāpēc šūnu polikarbonāta jumti kļūst aizvien populārāki.

Polikarbonāta jumts terasei vai balkonam var kļūt par īpašu elementu. Šūnu polikarbonātam iespējama dažāda struktūra ar dažādu iekšējo šūnu daudzumu, tas savukārt ļauj noteikt lielāku vai mazāku gaismas caurlaidības līmeni. Jūs varat izvēlēties arī krāsaino polikarbonātu, kas palīdzēs izveidot unikālu dizainu. Polikarbonāta jumts saglabā labu gaismas caurlaidību un vienlaikus arī notur siltumu. No polikarbonāta var izveidot arī dažādas neparastas jumtu konstrukcijas. Šī materiāla izmantošana jumta klājumā ļauj veidot sarežģītas konstrukcijas un pat vairāku līmeņu pārjumu. Arī jumts ar divām slīpnēm ir ātri un vienkārši izgatavojams un uzstādāms.

Šūnu polikarbonāts tiek izmantots caurspīdīgam jumta segumam un lielu būvju vertikālam stiklojumam, tas nodrošina gaismas caurlaidību un saglabā siltumu telpās. Polikarbonāta loksnēm ir gaisa kabata, kas nodrošina siltumizolāciju un vienlaikus padara materiālu vieglu. Polikarbonāta jumts nodrošina labu dabisko apgaismojumu jebkurā telpā, savukārt materiāla izolējošās īpašības uzturēs telpā siltumu. Šūnu polikarbonāta jumtam ir unikālas īpašības: laba siltumizolācija, elastīgums, neliels svars, izturība, ugunsdrošība un, to iznīcinot, neveidojas asas lauskas.

Polikarbonāta jumts nav ieteicams tikai gadījumos, kad tas tiek plānots kā vienīgais jumta segums dzīvojamām telpām. Ekstremālu laika apstākļu gadījumā (viesuļvētras, vētras, spēcīga krusa lieliem graudiem) šādā jumtā var rasties noplūde jumta un jūsu īpašums var applūst.

Polikarbonāta jumta būvniecība jāveic atbilstoši prasībām, kas noteiktas dokumentā “Šūnu polikarbonāta lokšņu transportēšanas, uzstādīšanas un ekspluatācijas noteikumi”. No polikarbonāta veidota jumta konstrukcija būs droša tikai tad, ja tiks ievēroti visi ražotāja ieteikumi.

Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP speciālisti ieteiks Jums, kā par saprātīgu cenu izveidot polikarbonāta jumtu, vienlaikus ievērojot visas Jūsu izvirzītās vēlmes. Pārseguma izveidei no polikarbonāta varat izvēlēties jebkuru no rīcības variantiem: aprēķināt nepieciešamā polikarbonāta daudzumu pats vai lūgt to darīt arhitektam. Polikarbonāta jumta izveide gan ir darbiņš, ko labāk uzticēt specializētiem būvniecības uzņēmumiem. Vienlaikus – polikarbonāta jumts paša rokām ļauj būtiski ietaupīt naudu un radīt unikālu ēkas ārējo dizainu.


 

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m

KlaseBiezumsKrāsaGarantijaCena ar PVN
SELLEX INSIDE4 mmCaurspīdīgs10 gadi55.00 EUR
GREENHOUSE-NANO4 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SELLEX INSIDE6 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SUNNEX6 mmKrāsains12 gadi100.00 EUR
SUNNEX8 mmCaurspīdīgs12 gadi120.00 EUR
SUNNEX8 mmKrāsains12 gadi135.00 EUR
SUNNEX10 mmCaurspīdīgs12 gadi140.00 EUR
SUNNEX10 mmKrāsains12 gadi155.00 EUR
SUNNEX16 mmCaurspīdīgs12 gadi240.00 EUR
SUNNEX16 mmKrāsains12 gadi270.00 EUR

Saistītās Preces

Paplāksne

Paplāksne

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Tieši šādas paplāksnes šūnveida polikarbonāta konstrukcijām piedāvā uzņēmums…Lasīt vairāk
Lapene Peonija

Lapene Peonija

Lapene Peonija Lapenes karkass no cinkota tērauda caurules 40x20x1mm un 20x20x1mm. Soliņi un galds ēvelēti…Lasīt vairāk
Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword