0 Items - 0.00
0
 • Grozā nav produktu.

Greenhouse Nano

Greenhouse Nano

Greenhouse Nano

Greenhouse-Nano Polikarbonāts

Greenhouse-Nano Polikarbonāts ir īpašs materiāls siltumnīcām un lauksaimniecības objektiem


Kategorija: agro
Cenu grupa: vidējā mīnuss
Sērijveida ražošanas sākums: 2012. gads
Loksnes struktūra: vientelpas ≤ 10 mm, divtelpu ≥ 12 mm
Loksnes biezums: 3; 3,5; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16 un 18 mm
Loksnes platums: 2100 mm.
Garantija: 10 gadi

Šūnu polikarbonāts GREENHOUSE-NANO – inovatīvs materiāls siltumnīcu pārklāšanai, tas palīdz iegūt līdz pat 48% lielākas dārzeņu ražas slēgtā augsnē jeb siltumnīcā. Šim šūnu polikarbonātam ir īpašas nanostruktūru piedevas, tāpēc siltumnīcu polikarbonāts GREENHOUSE-nano rada augiem labvēlīga 660 nm gaismas starojuma efektu, kas atbilst fotosintēzes maksimumam. Tādējādi augļi šādā siltumnīcā nobriest 3 līdz 4 nedēļas ātrāk. Šis produkts ir izveidots īpaši lauksaimniecības dārzeņu audzēšanai slēgtā augsnē jeb siltumnīcā un labvēlīgi ietekmē stādu augšanu un augļu attīstību. Nanostruktūru materiāls, kas iestrādāts šūnu polikarbonāta loksnēs, siltumnīcas iekšpusē rada īpaši labvēlīgu mikroklimatu, kas līdzīgs siltumnīcefektam un ievērojami palielina augu ražīgumu dažādās kultivācijai paredzētajās būvēs.

Šūnu polikarbonāts GRĪNHAUSS-NANO izveidots 2012.gadā, tas radīts uzņēmuma „PLASTILUKSS-GRUPA” zinātniskās ražošanas nodaļā, sadarbojoties ar Jurjeva vārdā nosauktā Lauksaimniecības Zinātņu institūta un Belgorodas valsts lauksaimniecības akadēmijas zinātniekiem. Šīs metodes pamatā tiek izmantoti īpaši agro-komponenti, kas stimulē augu fotoregulācijas un fotomorfoģenēzes procesus ar saviem foto receptoriem – fitohromiem. Fitohroms ir sarkanas krāsas receptors jeb uztvērējs, kas atbildīgs par floras pārstāvju augšanu un ražīgumu un piegādā fotosintēzei nepieciešamo enerģiju. Ietekmējot agro kultūras ar sarkanas krāsas gaismas staru, kura viļņa garums λ=660 nm, tiek iekustināts fitohroma neaktīvās formas pārveidošanas process uz aktīvo formu un sākas pastiprināta hlorofila un karotonoīdu sintēze. Hromoproteīdu aktīvā foto-pārveidošanās veicina visintensīvāko augšanu un labu ražīgumu lauksaimniecības dārzeņu kultūrām. Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP ražotā GREENHOUSE-NANO polikarbonāta izmantošanas efektivitāti nodrošina šis aprakstītais fotopārveidošanās process.

PLASTILUX-GROUP paneļi ir gaiši rozā krāsā un to gaismas caurlaidība ir tāda pati kā caurspīdīgajām loksnēm, taču to gaismas pārveidošanas efekta dēļ šiem paneļiem ir labvēlīgāka iedarbība uz augiem. Rozā krāsas polikarbonāts siltumnīcām GREENHOUSE-NANO ar biezumu 4 mm – unikāls inovatīvs produkts mazām siltumnīcu saimniecībām, kas ļauj gandrīz mēnesi agrāk uzsākt pārdošanai paredzēto dārzeņu audzēšanas sezonu. Tas palielina mazā agrobiznesa efektivitāti līdz 30-35% rūpniecisko siltumnīcu kompleksu rentabilitātei. Vislielākais ražīgums, proti, 6 līdz 7 kilogrami no kvadrātmetra, novērots agrīnajai patisonu šķirnei „Lietussargs”. Daži no augļiem sasniedza pat 2 kg svaru (pieaugums par 60%).

Šūnu polikarbonāta loksnes GREENHOUSE-NANO iesakāmas lietošanai piemājas saimniecībās kā alternatīvs materiāls siltumnīcu segšanai (siltumnīcu plēves aizvietotājs), kā arī lauksaimniecības jomā, lai palielinātu rūpnieciskās lopkopības un augkopības efektivitāti.

GREENHOUSE-nano siltumnīcu polikarbonāta īpašās pazīmes:

 • Tiek izmantots stikla vietā visu veidu siltumnīcās.
 • Piemērots visu formu un izmēru apkurināmām un neapkurināmām siltumnīcām.
 • Izmantošana lauksaimniecības jomā.
 • UV-noturīgs. Aiztur ultravioletos starus. Īpašs aizsargslānis gan no loksnes ārpuses, gan iestrādāts loksnē.
 • 10 gadu garantija.
 • Gaismu pārveidojošs. Pārveido cietos un kaitīgos UV-starus par augiem labvēlīgajiem sarkanā spektra stariem.
 • Veicina ražas nobriešanu 3 līdz 4 nedēļas ātrāk.
 • Ražu veicinošs. Palielina augkopības efektivitāti slēgtā augsnē līdz 35%. Palielina viengadīgo kultūru ražīgumu 1,5 reizes.
 • Pret kondensātu. Samazina kondensāta veidošanos siltumnīcā. Novērš virsmas aizsvīšanu.
 • Higroskopisks.
 • Aizsargājošs. Aizsargā pret sauli. Novērš augu apdegšanu tiešos saules staros. Aizsargā stādus pret atmosfēras kaitīgo ietekmi.

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m

KlaseBiezumsKrāsaGarantijaCena ar PVN
SELLEX INSIDE4 mmCaurspīdīgs10 gadi55.00 EUR
GREENHOUSE-NANO4 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SELLEX INSIDE6 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SUNNEX6 mmKrāsains12 gadi100.00 EUR
SUNNEX8 mmCaurspīdīgs12 gadi120.00 EUR
SUNNEX8 mmKrāsains12 gadi135.00 EUR
SUNNEX10 mmCaurspīdīgs12 gadi140.00 EUR
SUNNEX10 mmKrāsains12 gadi155.00 EUR
SUNNEX16 mmCaurspīdīgs12 gadi240.00 EUR
SUNNEX16 mmKrāsains12 gadi270.00 EUR

Saistītās Preces

Paplāksne

Paplāksne

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Tieši šādas paplāksnes šūnveida polikarbonāta konstrukcijām piedāvā uzņēmums…Lasīt vairāk
Lapene Peonija

Lapene Peonija

Lapene Peonija Lapenes karkass no cinkota tērauda caurules 40x20x1mm un 20x20x1mm. Soliņi un galds ēvelēti…Lasīt vairāk
Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword