0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.
Nojume

Nojume

Polikatbonāts nojumēm

Jūs esat droši pasargāts

Ja nepieciešams supermateriāls – caurspīdīgs, elastīgs, izturīgs, ciets, uzticams – pirmais, kas nāk prātā, ir šūnu polikarbonāts. Tam piemīt visas šīs uzskaitītās īpašības.

Uzņēmums PLASTILUX-GROUP pārdod augstas kvalitātes polikarbonātu vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Ražošanas procesā mēs izmantojam izejvielas no pasaulē zināmiem ražotājiem, piemēram,SABIC® PC Resin LEXAN™ Resin, KAZANORGSINTEZ un citiem. Katram polikarbonāta zīmolam – ROYALPLAST, POLYNEX un SUNNEX – ir savas priekšrocības, bet tos apvieno viena kopīga īpašība – ilgs kalpošanas laiks. Nopērkot polikarbonātu pie mums, Jūs iegūstat augstākās kvalitātes materiālu par saprātīgu cenu. Piemēram, SUNNEX zīmola polikarbonāta nojumes vasarnīcai ir par izdevīgāko cenu, savukārt siltumnīcu polikarbonātam ir mazākais svars.

Šūnu polikarbonāts tiek plaši izmantots būvniecībā: verandas, arkas, nojumes, jumtiņi. Nojumēm, kas izgatavotas no polikarbonāta ROYALPLAST, ir ilgs kalpošanas laiks. Šādas nojumes ir vienkārši uzstādāmas, tām nekaitē nokrišņi, tāpēc tās mēdz izmantot kā pārsedzes automašīnu novietnēm. Tās iztur temperatūras svārstības amplitūdā no -50 līdz +120 grādiem pēc Celsija, tāpēc Jūs varat būt droši par to, ka auto būs pasargāts no vides iespējamās kaitīgās ietekmes. Kā, lai būvē polikarbonāta nojumi transportlīdzeklim? Mēs palīdzēsim Jums arī šajā lietā gan ar praktiskiem padomiem, gan mūsu preču piedāvājumu. Sazinieties ar mūsu uzņēmumu PLASTILUX-GROUP un mēs Jums piedāvāsim dažādus transportlīdzekļu novietošanai piemērotu polikarbonāta nojumju veidus: sākot no arkas formas un noslēdzot ar šķūnim līdzīgām nojumēm. Mums ir dažāda biezuma polikarbonāts autostāvvietām, baseiniem, terasēm, kā arī lieveņu marķīzēm jeb jumtiņiem, visa veida polikarbonāts spēj izturēt lielu slodzi, tieši tāpēc polikarbonātu var izmantot nojumēm arī reģionos, kur raksturīgs liels nokrišņu daudzums.

Noteikti atsevišķi jāpiemin arī polikarbonāta elastību. Līdz ar polikarbonāta izgudrošanu, dizaineriem ir pavēries jauns plašs ideju un darba lauks. Šūnu polikarbonāta nojumēm ir ne tikai praktisks pielietojums, tās var kļūt arī par Jūsu nama dekoratīvo elementu. Verandu no polikarbonāta var izveidot gan taisnstūra, gan lokveida formas, varat eksperimentēt arī ar dažādu krāsu polikarbonātu. Iedomājieties no polikarbonāta izgatavotu verandu kā sava nama rotu, ja vien ļausiet vaļu savai iztēlei!

Polikarbonāts no uzņēmuma PLASTILUX-GROUP ir pieejams un izdevīgs. Par saprātīgu naudu Jūs iegūsiet labu rezultātu. Polikarbonāta nojumēm ir zema pašizmaksa to izturīgās un vieglās konstrukcijas dēļ. Tas jebkurā gadījumā ir ietaupījums – laika, naudas un darba.

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m

KlaseBiezumsKrāsaGarantijaCena ar PVN
SELLEX INSIDE4 mmCaurspīdīgs10 gadi55.00 EUR
GREENHOUSE-NANO4 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SELLEX INSIDE6 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SUNNEX6 mmKrāsains12 gadi100.00 EUR
SUNNEX8 mmCaurspīdīgs12 gadi120.00 EUR
SUNNEX8 mmKrāsains12 gadi135.00 EUR
SUNNEX10 mmCaurspīdīgs12 gadi140.00 EUR
SUNNEX10 mmKrāsains12 gadi155.00 EUR
SUNNEX16 mmCaurspīdīgs12 gadi240.00 EUR
SUNNEX16 mmKrāsains12 gadi270.00 EUR

Saistītās Preces

Paplāksne

Paplāksne

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Tieši šādas paplāksnes šūnveida polikarbonāta konstrukcijām piedāvā uzņēmums…Lasīt vairāk
Lapene Peonija

Lapene Peonija

Lapene Peonija Lapenes karkass no cinkota tērauda caurules 40x20x1mm un 20x20x1mm. Soliņi un galds ēvelēti…Lasīt vairāk
Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword