0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Automātiskie lūku atvērēji rūpniecības siltumnīcām

Automātiskie lūku atvērēji rūpniecības siltumnīcām

Automātiskie lūku atvērēji rūpniecības siltumnīcām

Automātiskie lūku Atvērēji rūpniecības siltumnīcām

Polikarbonāta siltumnīcu automātiskie atvērēji

Atvērēji tiek uzstādīti siltumnīcas sānu lūkā. Temperatūras ietekmē viela, kas atrodas cilindra korpusā, paplašinās un nospiež stieni, tādējādi atverot logu. Pēc temperatūras pazemināšanas viela saraujas, un tādējādi logs tiek aizvērts.

Siltumnīcas vēdināšanai ir nepieciešama gaisa apmaiņa jeb tā ieplūšana un izvadīšana. Ventilācijas ejas nodrošina ārējo gaisa ieplūdi vienmērīgi pa visu siltumnīcas perimetru un atrodas netālu no zemes. Ventilācijas ejas apsildāmās siltumnīcās tiek izvietotas siltumnīcas augšpusē. Simetriski virs vēdināšanas ejām vai siltumnīcas gala sienās tiek izvietoti elektriskie ventilatori, kas nodrošina gaisa piespiedu izvadīšanu no siltumnīcas. Ventilēšanas lūkas, kas izvietotas siltumnīcas lejpusē, var būt manuāli atveramas, savukārt lūkām augšpusē nepieciešamas papildu ierīces to atvēršanai un aizvēršanai, jo tās savas atrašanās dēļ nav viegli aizsniedzamas.

Automātiskais siltumnīcu pacēlājs ir paredzēts siltumnīcu Fermeris vēdināšanai un tiek izvietots lūkas logā. Tas ir nekaitīgs apkārtējai videi, jo tas veidots no dabīgiem materiāliem: atvēršanu nodrošina sasilšana, aizvēršanos – atdzišana. Tas ir risinājums polikarbonāta siltumnīcu vēdināšanas problēmām gadījumos, ja nav iespējama elektriskā ventilācijas sistēma. Regulāri ieeļļojiet VISUS kustīgus savienojumus, bet virzuļa stieni vismaz 1 reizi gadā. Šim nolūkam izmantojiet bez skābes eļļas vai teflona smidzinātāju.

Automātiskais atvērējs MEGAVENT STORM:

MEGAVENT STORM ir kompakts, bet jaudīgs atvērējs, kas spēj pacelt par 70% lielāku svaru nekā mūsu mazie atvērēji. Kompaktais dizains nodrošina to, ka atvērējs visās pozīcijās atradīsies iekšā loga rāmī.

Tāpat kā visi citi mūsu atvērēji, tam ir raksturīga gara atvēršanas eja. Tas ļauj izveidot optimālus apstākļus jūsu augiem siltumnīcā. Turklāt atvērējs ļauj vienmērīgi regulēt temperatūru, no kuras sākas atvēršana.

MEGAVENT STORM spēcīgs atvērējs aprīkots ar amortizatoru, kas notur logu pret stipru vēju vai vētru. Abos galos atvērējam ir divas spēcīgas atsperes, kas nodrošina, ka atvērējs jebkādos laikapstākļos pasargās pat lielus logus.

Iekšējais pildījums – termiski reaģējošais vasks veido uz temperatūras svārstībām reaģējošu bāzi. Šis pildījums rada priekšrocību, ka šie atvērēji nelūzt.

Tehniskie dati atvērējam MEGAVENT STORM:

  • Megavent ir aprīkots ar ĻOTI spēcīgu atgriešanas atsperi. Uzmaniet pirkstus!
  • Nav piemērots izmantošanai virs 60 ° C.
  • Atver logus ne vairāk kā par 40 cm.
  • Megavent atvēršanas jauda ir līdz 12 kg un loga svars – 24 kg (12 kg uz loga eņģi un 12 kg uz atvērēju).

Norādījumi par automātisko atvērēju MEGAVENT STORM ir pieejami šeit.

Automātiskais atvērējs GIGAVENT:

Pateicoties lielam hidrauliskam cilindram, tas spēj pacelt ļoti lielus un smagus logus. Hidrauliskais cilindrs ir īpašs cilindrs, kam ir optimizēta siltumatdeve 12 izvirzītajām ribām dēļ. Tādējādi ir nodrošināts atvērēja minimālais reakcijas laiks uz temperatūras izmaiņām.

GIGAVENT atvērējs ir aprīkots ar unikālu aizbāzni, kurā ir uzcelta jaudīga un spēcīga atspere. Šī kombinācija vienkāršo dizainu un padara atvērēju daudz kompaktam. Aizbīdnis un atspere noturēs pat lielos lūkus pret spēcīgu vēju un brāzmām un novērs to atvēršanu bojājuma dēļ.

Ar lielu hidraulisko cilindru, tas spēj pacelt ļoti lielus un smagus logus. Hidrauliskais cilindrs ir īpašs cilindrs, kam ir optimizēta siltumatdeve 12 izvirzītajām ribām. Tādējādi tiek nodrošināts atvērēja minimālais reakcijas laiks uz temperatūras izmaiņām.

GIGAVENT atvērējs ir aprīkots ar unikālu cilindru, kurā ir ievietota jaudīga atspere. Šī kombinācija vienkāršo dizainu un padara atvērēju daudz kompaktāku. Aizbīdnis un atspere noturēs pat lielas logu lūkas pret spēcīgu vēju un brāzmām un novērsīs to atvēršanos bojājuma dēļ.

Lai uzlabotu lūkas atvērēja pielāgošanu, to var salikt dažādās konfigurācijās. Tas ir vajadzīgs, piemēram, ja jums nepieciešams ļoti liels lūkas atvērums, vai ja jums nepieciešams papildu atvēršanas spēks. Ar GIGAVENT atvērēju jūs varat viegli regulēt temperatūru, neizmantojot papildu instrumentus.

Komplektā ietilpst: atvērējs GIGAVENT (ražots Dānijā) + komplekts GIGAVENT atvērēja nostiprināšanai.

Instrukcijas (angļu valodā) automātiskajam GIGAVENT atvērējam ir pieejamas šeit.

Automātiskie lūku atvērēji rūpniecības siltumnīcām Pasūtīt
AtvērējiCena (EUR)
Automātiskais MEGAVENT STORM atvērējs siltumnīcai94.50 EUR
Automātiskais GIGAVENT atvērējs siltumnīcai135.45 EUR

Saistītās Preces

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris Nojumes Fermeris (3,5/5,0/7,5) var izmantot kā patvērumu automašīnai vai noliktavu. Nojumes karkass ir…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword