0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Stūra profils

Stūra profils

Stūra profils

Polikarbonāta profili

Stūra profils

Stūra profils ļauj nofiksēt polirbonāta loksnes taisnā leņķī vienu pret otru. Jebkura stingra loksnes materiāla novietojumam taisnā leņķī šo profilu izmanto izstāžu un prezentāciju/degustāciju stendu veidošanai, kā arī reklāmas materiālu izveidē.Polikarbonāta loksnes ievietojas profila gropēs, atstājot rezervi termisko izmaiņu ietekmei, aptuveni 3-5 mm (atkarībā no paneļa platuma).

Stūra profilu veido no polikarbonāta, tādējādi tam ir visas šī materiāla labās īpašības: tas ir viegls, izturīgs pret mitrumu, tas ir gaismu caurlaidīgs, kā arī izturīgs pret spēcīgiem triecieniem un salu.

Saistītās Preces

Sienas profils

Sienas profils

Sienas profils paredzēts ērtai caurspīdīgo jumtiņu nostiprināšanai un nojumju veidošanai, piestiprinot šūnu polikarbonāta loksnes pie…Lasīt vairāk
Kores profils

Kores profils

Čukura jeb kores polikarbonāta profils, kā jau norāda tā nosaukums, ir paredzēts paneļu savienojumu veidošanai…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword