0 Items - 0.00
0
 • Grozā nav produktu.

Siltumnīcu montāža

Siltumnīcu montāža

Siltumnīcu montāža

Siltumnīcu montāža

Mūsu uzņēmums ne tikai ražo un pārdod polikarbonāta siltumnīcas, bet arī piedāvā profesionālus montāžas jeb ierīkošanas pakalpojumus. Siltumnīcas ierīko kvalificēti montāžas speciālisti. Plašā daudzu gadu darba pieredze sniedz viņiem zināšanas par jebkuras siltumnīcas ierīkošanas īpatnībām.

Siltumnīcas paredzētas ierīkošanai gan uz pamatiem, gan bez tiem, taču jāņem vērā, ka siltumnīca uz pamatiem vai koka brusām ir izturīgāka un ilgāk kalpos. Polikarbonāta siltumnīcas var ierīkot arī bez pamatiem uz īpašām kājiņām, tās stiprinās pie siltumnīcas lokiem un tiek ieraktas augsnē. Siltumnīcu „Dačnaja-Trjoška”, „Dačnaja-Eko”, „Dačnaja-Strelka” var novietot tieši uz augsnes un pamatiem.

Iegādājoties pie mums polikarbonāta siltumnīcu, Jūs varat pasūtīt arī montāžas pakalpojumus. Siltumnīcas salikšanu un ierīkošanu veiks profesionāli montāžas speciālisti dienā, kad siltumnīca tiks piegādāta Jūsu īpašumā. Šis process prasa aptuveni 4 līdz 5 stundas laika, atkarībā no tā, cik labi vieta sagatavota siltumnīcas ierīkošanai un no siltumnīcas izmēriem.

Polikarbonāta Siltumnīcu montāžai izmantojot mūsu meistarus, Jūsu ieguvumi ir:

 • sava laika ekonomija (mūsu speciālisti saliks un ierīkos siltumnīcu apmēram 4 līdz 5 stundu laikā, atkarībā no siltumnīcas garuma un zemes gabala sagatavotības ierīkošanai);
 • Profesionāļu ierīkota polikarbonāta siltumnīca garantēti kalpos Jums ilgi un uzticami.

Siltumnīcas Montāžas Izmaksas

Siltumnīcas Montāžas Izmaksas  Pasūtīt
Izmēri Salikšana, eiro Montāža uz pamatiem, eiro Lūka, eiro
3 x 4 m 140.00 +40.00 +20.00
3 x 6 m 170.00 +40.00 +20.00
3 x 8 m 200.00 +40.00 +20.00

Piegāde

Cienījamie klienti, mēs esam priecīgi Jums piedāvāt preces piegādi, pasūtot pa tālruni. Ja esat izvēlējušies produkciju, pieteikuma noformēšanai ir tikai jāpiezvana uz mūsu biroju un ar mūsu menedžeri jāsaskaņo piegādes laiks un vieta. Sarunātajā laikā kurjers atvedīs pasūtīto preci un visus nepieciešams dokumentus. Norēķināšanās notiek uz vietas. Piegādes izmaksas atkarīgas no piegādes attāluma un to pirms piegādes var precizēt pie menedžera.

Mūsu uzņēmums piegādā mūsu ražoto produkciju un piegādes izmaksas ir iekļautas preces cenā vai piegāde tiek apmaksāta preces saņemšanas brīdī.

Par mūsu uzņēmumu

Mūsu uzņēmums specializējas dažādu modeļu un konfigurāciju metāla izstrādājumu ražošanā. Katru gadu mēs paplašinām mūsu ražojumu sortimentu, iegādājamies jaunu mūsdienīgu aprīkojumu dažādu jaunu veidu ražojumu izgatavošanai.

Priecājamies piedāvāt automašīnu novietņu un baseinu nojumju ražošanu. Strādājam pēc individuāliem pasūtījumiem.

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu komplektu, kas nepieciešami metāla konstrukciju ierīkošanā. Izbraucam noņemt mērus, veicam aprēķinus, veicam piegādi un piedāvājam profesionālus montāžas pakalpojumus. Visā mūsu darbības laikā esam ieguvuši bagātīgu darba pieredzi un izpildījuši vairāk nekā tūkstoti pasūtījumu žogu un siltumnīcu ierīkošanā, atstājot tikai vislabāko iespaidu un uzticami kalpojošas, acis priecējošas konstrukcijas.

Mūsu Priekšrocības:

 • izdevīgas cenas;
 • ekskluzīva produkcija (plašs ekskluzīvas produkcijas sortiments);
 • produktu paraugi ar atvieglotiem noteikumiem;
 • nodrošinājums ar poligrāfiskajiem reklāmas materiāliem;
 • augsti apkalpošanas standarti.

Kāpēc izvēlās mūs?

 • savas ražotnes;
 • plašs sortiments (no ekonomiskās līdz augstākās klases produktiem);
 • pilns pakalpojumu klāsts (konsultācija, izbraukums mēru noņemšanai, piegāde, montāža);
 • 3 profesionālas montāžas brigādes, kas savlaicīgi un kvalitatīvi izpilda pasūtījumu;
 • optimāla cenu politika;
 • kredīts bez procentiem un pārmaksas;
 • garantija uz produkciju un montāžas darbiem;
 • atlaides pastāvīgajiem klientiem.

Uzņēmuma speciālisti vienmēr gatavi apspriest jebkādas Jūsu vēlmes un izpildīt pasūtījumu iespējami īsākā laika posmā, maksimāli ievērojot Jūsu intereses. Mūsu piedāvājums ir īpašs ar izdevīgām cenām, bet precei piemīt nemainīgi augsta kvalitāte.

Saistītās Preces

Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Jumts

Jumts

Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši…Lasīt vairāk
Lapene

Lapene

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso…Lasīt vairāk
Jumtiņš

Jumtiņš

Koku un metālu salīdzinoši ātri bojā apkārtējās vides ietekme un šāda materiāla jumtiņš vairs neizskatās…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword