0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.
Fermeris 4,2

Fermeris 4,2

Polikarbonāta siltumnīcas

Rūpniecības siltumnīca Fermeris 4,2

Siltumnīcas Fermeris 4,2 izmēri:

  • garums 4,2 m (Garums var būt jebkāds, pagarinājuma posma garums 2,1 m)
  • platums 4,2 m
  • augstums 3,18 m

Siltumnīca Fermeris 4,2 m. sērijas “Fermeris” paredzēta lauksaimniecības kultūru audzēšanai rūpnieciskos apjomos. Siltumnīcas korpuss veidots no izturīga cinkota tērauda profila, kura izmērs 8,4*4,5 cm. Siltumnīcu var uzstādīt gan uz pamatiem, gan tieši uz augsnes, ierokot īpašus 50 cm garus pamata balstus. Siltumnīcas galos ir lielas pilnībā atveramas divviru durvis. Papildu vēdlodziņus sānos šai siltumnīcai pierīko atsevišķi pēc pasūtījuma. Siltumnīcas komplektācijā: caurspīdīgs šūnu polikarbonāts, stiprinājumi korpusa salikšanai un polikarbonāta nostiprināšanai, siltumnīcas blīvējuma profils un polikarbonāta profili, kā arī detalizēta siltumnīcas salikšanas pamācība. Siltumnīca iztur sniega slodzi līdz 240 kg/m².

Siltumnīcu iespējams izmantot kā noliktavu, garāžu, rūpnieciskās telpas, pārsegumu baseinam, nojumi un arī citiem mērķiem. Siltumnīcu var papildus iekšpusē aprīkot ar norobežojumu, vēdlodziņiem un automātisko vēdlodziņu atvēršanas sistēmu. Iespējams jebkāds siltumnīcas garums.

Rūpnieciskās siltumnīcas Fermeris 4,2 karkass tiek nostiprināts ar skrūvēm un uzgriežņiem Visi nepieciešamie stiprinājumi ir komplektā ar karkasu. Siltumnīcas gala sienām pārsegumu stiprina ar stūra kronšteiniem jeb balstiem. Augšu stiprina ar īpašiem stiprinājuma profiliem “poliskrep”.

Siltumnīca Fermeris 4,2 tiek piegādāta ar 6 mm biezu šūnu polikarbonātu, pēc pasūtītāja vēlmēm iespējama arī komplektācija ar 8 mm vai 10 mm polikarbonātu.

fermer42-karkas

Siltumnīca Fermeris 4,2 Pasūtīt
Garums 4.2 m 6.3 m 8.4 m 10.5 m 12.6 m Pagarinājums
2.1 m
Cena 1900.00 2450.00 3000.00 3550.00 4100.00 550.00

Cenas ir norādītas EUR ar PVN

Svarīgi! Siltumnīcas detaļas var pārvadāt ar jebkuru transportu, kura piekabes garums nav mazāks par 6 m. Sīkāku informāciju jautāt pārdevējam.

Siltumnīcas Fermeris 4,2 komplektācija:

  • Izjaucama cinkota profila karkass, kura resnums 1 mm.
  • Visi nepieciešamie stiprinājumi.
  • Šūnu polikarbonāts 6 mm 2.1*12 metri. 3,5 loksnes
  • Izjaucams savienošanas profils (bāze + vāciņš) 2 komplekti.
  • Neizjaucams savienošanas profils 2 gab.
  • Jumta kores profils 1 gab.

Saistītās Preces

Sigma

Sigma

Nepieciešamais garums tiek sasniegts ar siltumnīcas pagarinājumu . Bāzes komplektācijas siltumnīcas pārklājums – augstas kvalitātes…Lasīt vairāk
Prima 3

Prima 3

Nepieciešamais garums tiek sasniegts ar siltumnīcas pagarinājumu . Bāzes komplektācijas siltumnīcas pārklājums – augstas kvalitātes…Lasīt vairāk
Nojume Fermeris

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris Nojumes Fermeris (3,5/5,0/7,5) var izmantot kā patvērumu automašīnai vai noliktavu. Nojumes karkass ir…Lasīt vairāk
Fermeris 11,5

Fermeris 11,5

Polikarbonāta siltumnīcas Rūpniecības siltumnīca Fermeris 11,5 Siltumnīcas «Fermeris-11,5» komplektācijā ietilpst šūnu polikarbonāta pārklājuma Fermer sērijas…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword