0 Items - 0.00
0
  • No products in the cart.

Montāža

Montāža

Montāža

Montāža

Garantēts ilgs mūžs jebkurai būvniecības konstrukcijai

Mūsdienās polikarbonātu plaši izmanto būvdarbos, bet, lai konstrukcijai būtu ilgs mūžs, ir svarīgi izvēlēties uzticamus stiprinājumus.

Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir ražotājs, kas piedāvā augstas kvalitātes polikarbonātu un stiprinājumus plašā piedāvājumā. Tādējādi stiprinājumu uzticamību un garantiju Jūs iegūstat tieši no ražotāja. Uzņēmuma speciālisti viegli atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs Jums izvēlēties iecerēm piemērotāko produkciju. Visus elementus un sastāvdaļas varat iegādāties gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā. Mēs varam nodrošināt vēlamā apjoma piegādi.

Ir divu veidu stiprinājumi – polikarbonāta profili un paplāksnes.

Vienkāršākais veids polikarbonāta lokšņu piestiprināšanai pie karkasa konstrukcijas ir ar īpašām paplāksnēm. Tām ir īpašas gumijas starplikas, kas pasarga no mitruma un netīrumu iekļūšanas loksnē.

Polikarbonāta profili iedalāmi vairākos veidos, katram no tiem ir sava funkcija. Piemēram, savienojuma profili palīdz savienot atsevišķas loksnes un piestiprināt rāmja konstrukcijai. Tas ir vienkāršs, bet drošs un uzticams savienošanas veids. Gala profili tiek izmantoti, lai aizsargātu loksnes pret netīrumiem, mitrumu, kukaiņu iekļūšanu un citu nelabvēlīgu ietekmi, ar gala profiliem noslēdz dobās šūnu polikarbonāta loksnes galus.

Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP izmantotās sastāvdaļas un saražotā produkcija atbilst visiem starptautiskajiem noteikumiem un standartiem. Uzņēmumam ir liels izplatītāju tīkls, kas pastāvīgi paplašinās. Mūsu produkti ir ieguvuši popularitāti ar to, ka tie ir uzticami un ar teicamām tehniskajām īpašībām, ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visas Eiropas tirgū. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir līderis tirgū un piedāvā sadarbību gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības pircējiem.

Related Posts

Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Read more
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Read more
Jumts

Jumts

Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši…Read more
Lapene

Lapene

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso…Read more
Jumtiņš

Jumtiņš

Koku un metālu salīdzinoši ātri bojā apkārtējās vides ietekme un šāda materiāla jumtiņš vairs neizskatās…Read more
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword