Montāža

Montāža

Montāža

Montāža

Garantēts ilgs mūžs jebkurai būvniecības konstrukcijai

Mūsdienās polikarbonātu plaši izmanto būvdarbos, bet, lai konstrukcijai būtu ilgs mūžs, ir svarīgi izvēlēties uzticamus stiprinājumus.

Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir ražotājs, kas piedāvā augstas kvalitātes polikarbonātu un stiprinājumus plašā piedāvājumā. Tādējādi stiprinājumu uzticamību un garantiju Jūs iegūstat tieši no ražotāja. Uzņēmuma speciālisti viegli atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs Jums izvēlēties iecerēm piemērotāko produkciju. Visus elementus un sastāvdaļas varat iegādāties gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā. Mēs varam nodrošināt vēlamā apjoma piegādi.

Ir divu veidu stiprinājumi – polikarbonāta profili un paplāksnes.

Vienkāršākais veids polikarbonāta lokšņu piestiprināšanai pie karkasa konstrukcijas ir ar īpašām paplāksnēm. Tām ir īpašas gumijas starplikas, kas pasarga no mitruma un netīrumu iekļūšanas loksnē.

Polikarbonāta profili iedalāmi vairākos veidos, katram no tiem ir sava funkcija. Piemēram, savienojuma profili palīdz savienot atsevišķas loksnes un piestiprināt rāmja konstrukcijai. Tas ir vienkāršs, bet drošs un uzticams savienošanas veids. Gala profili tiek izmantoti, lai aizsargātu loksnes pret netīrumiem, mitrumu, kukaiņu iekļūšanu un citu nelabvēlīgu ietekmi, ar gala profiliem noslēdz dobās šūnu polikarbonāta loksnes galus.

Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP izmantotās sastāvdaļas un saražotā produkcija atbilst visiem starptautiskajiem noteikumiem un standartiem. Uzņēmumam ir liels izplatītāju tīkls, kas pastāvīgi paplašinās. Mūsu produkti ir ieguvuši popularitāti ar to, ka tie ir uzticami un ar teicamām tehniskajām īpašībām, ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visas Eiropas tirgū. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir līderis tirgū un piedāvā sadarbību gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības pircējiem.

Related Posts

Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāta starpsienas ir ideāls risinājums birojiem. Šobrīd aktuāla ir telpu optimizācija, proti, lielas telpas tiek…Lasīt Vairāk
Žogs

Žogs

Šūnu polikarbonāta žogs Droši pasargās jūsu īpašumu no trokšņa Pasargāt savu īpašumu no ziņkārīgiem skatieniem,…Lasīt Vairāk
Jumts

Jumts

Šūnu polikarbonāta jumts Unikāls dizains jūsu videi Polikarbonāta jumts ir mūsdienīgs risinājums, kas paver jaunas…Lasīt Vairāk
Lapene

Lapene

Polikarbonāta lapenes Labākā vieta atpūstai Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo…Lasīt Vairāk
Jumtiņš

Jumtiņš

Lieveņa jumtiņš ar šūnu polikarbonātu Vienkāršs risinājums tīram mājoklim Pirmais, ko ieraugām ēkā, ir tās…Lasīt Vairāk

Ievadiet savu atslēgas vārdu