0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Montāža

Montāža

Montāža

Montāža

Garantēts ilgs mūžs jebkurai būvniecības konstrukcijai

Mūsdienās polikarbonātu plaši izmanto būvdarbos, bet, lai konstrukcijai būtu ilgs mūžs, ir svarīgi izvēlēties uzticamus stiprinājumus.

Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir ražotājs, kas piedāvā augstas kvalitātes polikarbonātu un stiprinājumus plašā piedāvājumā. Tādējādi stiprinājumu uzticamību un garantiju Jūs iegūstat tieši no ražotāja. Uzņēmuma speciālisti viegli atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs Jums izvēlēties iecerēm piemērotāko produkciju. Visus elementus un sastāvdaļas varat iegādāties gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā. Mēs varam nodrošināt vēlamā apjoma piegādi.

Ir divu veidu stiprinājumi – polikarbonāta profili un paplāksnes.

Vienkāršākais veids polikarbonāta lokšņu piestiprināšanai pie karkasa konstrukcijas ir ar īpašām paplāksnēm. Tām ir īpašas gumijas starplikas, kas pasarga no mitruma un netīrumu iekļūšanas loksnē.

Polikarbonāta profili iedalāmi vairākos veidos, katram no tiem ir sava funkcija. Piemēram, savienojuma profili palīdz savienot atsevišķas loksnes un piestiprināt rāmja konstrukcijai. Tas ir vienkāršs, bet drošs un uzticams savienošanas veids. Gala profili tiek izmantoti, lai aizsargātu loksnes pret netīrumiem, mitrumu, kukaiņu iekļūšanu un citu nelabvēlīgu ietekmi, ar gala profiliem noslēdz dobās šūnu polikarbonāta loksnes galus.

Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP izmantotās sastāvdaļas un saražotā produkcija atbilst visiem starptautiskajiem noteikumiem un standartiem. Uzņēmumam ir liels izplatītāju tīkls, kas pastāvīgi paplašinās. Mūsu produkti ir ieguvuši popularitāti ar to, ka tie ir uzticami un ar teicamām tehniskajām īpašībām, ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visas Eiropas tirgū. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir līderis tirgū un piedāvā sadarbību gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības pircējiem.

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m

KlaseBiezumsKrāsaGarantijaCena ar PVN
SELLEX INSIDE4 mmCaurspīdīgs10 gadi55.00 EUR
GREENHOUSE-NANO4 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SELLEX INSIDE6 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SUNNEX6 mmKrāsains12 gadi100.00 EUR
SUNNEX8 mmCaurspīdīgs12 gadi120.00 EUR
SUNNEX8 mmKrāsains12 gadi135.00 EUR
SUNNEX10 mmCaurspīdīgs12 gadi140.00 EUR
SUNNEX10 mmKrāsains12 gadi155.00 EUR
SUNNEX16 mmCaurspīdīgs12 gadi240.00 EUR
SUNNEX16 mmKrāsains12 gadi270.00 EUR

Saistītās Preces

Sienas profils

Sienas profils

Sienas profils paredzēts ērtai caurspīdīgo jumtiņu nostiprināšanai un nojumju veidošanai, piestiprinot šūnu polikarbonāta loksnes pie…Lasīt vairāk
Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Jumts

Jumts

Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši…Lasīt vairāk
Lapene

Lapene

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword