0 Items - 0.00
0
 • Grozā nav produktu.

Privātuma politika

Privātuma politika

 1. Vispārīga informācija

 2. Laipni lūgti manā Privātuma Politikas lapā! Kad izmantojat manus pakalpojumus, jūs uzticat man savu informāciju. Šī Privātuma Politika palīdzēs jums saprast, kādus datus es ievācu, kāpēc un ko ar tiem daru. Es varu sniegt labākus pakalpojumus jums, ja nodrošināt mani ar informāciju. Piemēram, es varu jums parādīt atbilstošākus meklējumu rezultātus un reklāmas, palīdzēt jums sazināties ar vajadzīgajiem, cilvēkiem vai padarīt dalīšanos ātrāku un vienkāršāku. Kad izmantojat manus pakalpojumus, vēlos, lai jums ir skaidri saprotams, kā izmantoju jūsu sniegto informāciju un kā varat pasargāt savu privātumu. Tas ir svarīgi! Es ceru, ka veltīsiet brīdi, lai uzmanīgi izlasītu šo politiku. Atcerieties, ka varat piekļūt visiem kontroles rīkiem, lai pārvaldītu savu informāciju un aizsargātu savu privātumu un drošību. Esmu centies šo dokumentu veidot tik vienkāršu, cik vien iespējams.

 3. Tiesības piekļūt datiem, tos labot un dzēst, kā arī iebilst pret datu apstrādi

 4. Maniem klientiem ir tiesības piekļūt saviem personiskajiem datiem, labot tos un dzēst, kā arī iebilst pret šādu datu apstrādi, šim nolūkam vēršoties pie manis rakstiskā veidā. Es daru visu iespējamo un ievēroju nepieciešamo piesardzību, lai pasargātu personisko datu privātumu, kā arī novērstu, ka trešās personas nesankcionēti piekļūst, bojā vai iznīcina jūsu datus. Tomēr es nespēju kontrolēt ikkatru iespējamo risku, kas saistīti ar interneta lietošanu, tāpēc brīdinu mājas lapas lietotājus par potenciālajiem interneta lietošanas un funkcionēšanas riskiem. Šajā lapā var būt iekļautas saites uz citām mājaslapām vai interneta resursiem. Es nevaru kontrolēt šīs ārējās lapas un interneta resursus, tāpēc es nevaru atbildīgs par to attēlošanu un nodrošināšanu, kā arī tajos izvietoto saturu, reklāmu, produktiem, pakalpojumiem un citiem materiāliem.

 5. Personisko datu pārvaldība

 6. Jūs varat apskatīt vai labot savus personiskos datus tiešsaistē vairākiem mūsu pakalpojumiem. Jūs varat arī veikt izvēles par manām iespējām vākt un izmantot jūsu datus. Tas, kā varat piekļūt un kontrolēt savus personiskos datus, atkarīgs no izmantotajiem pakalpojumiem. Jūs varat izvēlēties, vai vēlaties saņemt reklāmas paziņojumus no manis e-pastā, SMS, fizisku vēstuļu veidā un pa telefonu. Ja izvēlaties saņemt e-pastus vai SMS ziņas no manis un vēlaties no tiem atteikties, jūs to varat izdarīt, sekojot norādēm šajos ziņojumos. Jūs varat veikt izvēli par reklāmas e-pastu, SMS, telefona zvanu vai pasta sūtījumu saņemšanu arī apmeklējot manu mājas lapu un autorizējoties tajā, lai atjaunotu kontaktēšanās informāciju, pārvaldītu saziņas veidu izvēles, atteiktos no e-pastu saņemšanas un norādītu, vai vēlaties sniegt savu informāciju maniem sadarbības partneriem. Šīs izvēles iespējas nav attiecināmas uz obligātajām pakalpojumu sniegšanas saziņas vajadzībām, kas nepieciešamas noteiktu pakalpojumu sniegšanai.

 7. Informācija, ko ievācu

 8. Es ievācu informāciju, lai efektīvi strādātu un nodrošinātu jums vislabāko pieredzi, izmantojot manus pakalpojumus. Daļu no šiem datiem jūs sniedzat tiešā veidā tad, kad veidojat savu lietotāja kontu. Daļu no informācijas es iegūstu, ierakstot to, kā lietojat manus pakalpojumus, piemēram, izmantojot tādas tehnoloģijas kā sīkfailu saņemšana (cookies) un saņemot darbības kļūmju paziņojumus vai izmantošanas datus no programmas, kas atrodas uz jūsu ierīces. Es iegūstu datus arī no trešajām pusēm (tostarp no citiem uzņēmumiem). Piemēram, paša ievākto informāciju es papildinu, iegādājoties demogrāfiskos datus no citiem uzņēmumiem. Es izmantoju arī citu uzņēmumu sniegtos pakalpojumus atrašanās vietas noteikšanai, izmantojot jūsu IP adresi, kas man palīdz piemērot noteiktus pakalpojumus atbilstoši jūsu atrašanās vietai. Ievācamie dati atkarīgi no pakalpojumiem un funkcijām, ko izmantojat.

 9. Jūsu datu izmantošana

 10. Ievākot informāciju es izmantoju trim galvenajiem mērķiem: lai veiktu savu uzņēmējdarbību un nodrošinātu savus piedāvātos pakalpojumus (iekļaujot uzlabošanu un individuālu piemērošanu), lai sazinātos ar klientiem, iekļaujot reklāmas paziņojumus, un lai attēlotu reklāmas. Veicot šos uzdevumus, es apvienoju datus, ko iegūstu, kad izmantojat dažādus pakalpojumus, tādējādi sniedzot jums pastāvīgu un personalizētu pieredzi. Lai uzlabotu privātumu, esmu iestrādājis tehnoloģiskus un procesuālus aizsardzības mehānismus, lai novērstu noteiktu datu kombinēšanos. Piemēram, datus, ko iegūstu, kad neesat autorizējies (pierakstījies pakalpojumā) un jebkādu jūsu lietotāja informāciju, kas tieši jūs identificē (piemēram, vārdu, e-pasta adresi vai telefona numuru) es glabāju atsevišķi.

 11. Informācijas kopīgošana

 12. Es kopīgoju jūsu personisko informāciju tikai ar jūsu piekrišanu vai, ja tas nepieciešams, lai paveiktu kādas jūsu pieprasītas darbības vai sniegtu jūsu pieprasīto pakalpojumu. Piemēram, es sniedzu jūsu saturu trešajām pusēm, ja esat norādījuši man to darīt. Kad norādāt maksājuma datus, lai veiktu pirkumu, es ar šos maksājuma datus kopīgošu ar bankām un citām maksājumu veikšanā iesaistītajām pusēm vai pusēm, kas piedāvā finanšu pārskaitījumu, kā arī krāpšanās novēršanai. Es kopīgoju datus arī ar mūsu kontrolētajiem sadarbības partneriem un meitasuzņēmumiem. Es sniedzu datus arī pārdevējiem vai aģentiem, kas strādā manā labā šajā politikas dokumentā aprakstīto vajadzību izpildei. Piemēram, uzņēmumiem, ko algoju klientu apkalpošanas servisa atbalstam vai, lai palīdzētu aizsargāt un nodrošināt manas sistēmas un pakalpojumus, varētu būt nepieciešama pieeja personiskajai informācijai šo pakalpojumu sniegšanai man. Šādos gadījumos šiem uzņēmumiem jāapņemas ievērot manas informācijas privātuma un drošības prasības, viņiem aizliegts izmantot no manis iegūto informāciju un datus jebkādiem citiem mērķiem. Es varu izpaust personisku informāciju, ja tas nepieciešams korporatīva darījuma veikšanai, piemēram, apvienojoties vai pārdodot aktīvus.

Administrators https://plastilux.lv/

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword