0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.
Lapene

Lapene

Polikarbonāta lapenes

Labākā vieta atpūstai

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso drusciņ vēlreiz. Polikarbonāts ir daudz piemērotāks materiāls lapenei.

Trūdēšana vai rūsēšana noteikti nav procesi, kas skar no polikarbonāta gatavotas lapenes. Šādā lapenē Jūs varat droši paslēpties no lietus, jo polikarbonāts aiztur mitrumu un ir noturīgs pret nokrišņu iedarbību. Vienlaikus polikarbonāta lapenē nebūs tumši, jo šis materiāls neaiztur saules gaismu, bet pasargā no kaitīgā ultravioletā starojuma. Jāpiebilst arī, ka polikarbonāta lapenes ir ļoti izturīgas. Jumts neielieksies un nelūzīs no uzsnigušā sniega svara, arī krusa un akmeņi polikarbonāta lapenei postu nenodarīs.

Lapenes no polikarbonāta ir lieliskas, jo tās ir ļoti viegli salikt, uzstādīt un, ja nepieciešams, pārvietot no vienas vietas uz citu. Izveidojiet lapenes detaļas no polikarbonāta, samontējiet tas pats un novietojiet, kur jums tīk! Atpūtas lapenes vasarnīcā var novietot jebkur, jo tām nav nepieciešams betonēt pamatus, nav arī citu īpašu uzstādīšanas nosacījumu.

Izvēloties polikarbonāta lapeni, varat būt droši – to nevajadzēs remontēt. Vismaz 10 gadus tai nav nepieciešama vispār nekāda īpaša kopšana, vien reizēm noslaukiet to ar mitru drāniņu vai aplejiet to ar ūdeni no dārza šļūtenes.

No šūnu polikarbonāta būvēta lapene ir ne tikai funkcionāla, bet ir arī rotājums Jūsu dārzam. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP piedāvā plašu dažādu polikarbonāta zīmolu un krāsu izvēli. Turklāt, šis materiāls ir arī ļoti elastīgs, tāpēc no polikarbonāta varat izveidot jebkādas ieceres dizaina risinājumus.

Vasarniekus, dabas mīļotājus un jebkuru mūsdienīgu cilvēku noteikti interesē arī jautājums par polikarbonāta draudzīgumu videi. Eksperti šo materiālu novērtē kā drošu apkārtējai videi un cilvēkam. Tas attiecināms ne tikai uz polikarbonāta ķīmisko sastāvu, bet arī vispārējo drošību. Polikarbonāts nav viegli uzliesmojošs materiāls, tāpēc Jūs varat neuztraukties par dzirkstelēm, kas var nejauši izlidot no grila vai ugunskura.

Galvenais ir spēt izvēlēties piemērotāko polikarbonāta veidu. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP piedāvā vairāku veidu polikarbonātu. Ja vēlaties lapeni ar jumtu no augstākās kvalitātes polikarbonāta, pievērsiet uzmanību materiāla izturībai un izvēlieties ROYALPLAST polikarbonātu. Ja galvenais Jums ir saprātīgas cenas un attiecīgas kvalitātes līdzsvars, pievērsiet uzmanību zīmolam POLYNEX. Tiem, kas vēlas atrast ko lētāku, derēs polikarbonāta zīmols SUNNEX.

Neatkarīgi no tā, kuru polikarbonāta zīmolu izvēlēsieties, šī materiāla lapene būs Jūsu dārza rota. Šis pirkums Jums kalpos ilgi un uzticami!


 

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m

KlaseBiezumsKrāsaGarantijaCena ar PVN
SELLEX INSIDE4 mmCaurspīdīgs10 gadi55.00 EUR
GREENHOUSE-NANO4 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SELLEX INSIDE6 mmCaurspīdīgs10 gadi85.00 EUR
SUNNEX6 mmKrāsains12 gadi100.00 EUR
SUNNEX8 mmCaurspīdīgs12 gadi120.00 EUR
SUNNEX8 mmKrāsains12 gadi135.00 EUR
SUNNEX10 mmCaurspīdīgs12 gadi140.00 EUR
SUNNEX10 mmKrāsains12 gadi155.00 EUR
SUNNEX16 mmCaurspīdīgs12 gadi240.00 EUR
SUNNEX16 mmKrāsains12 gadi270.00 EUR

Saistītās Preces

Paplāksne

Paplāksne

Paplāksnes ir universāls šūnu polikarbonāta stiprinājuma elements. Tieši šādas paplāksnes šūnveida polikarbonāta konstrukcijām piedāvā uzņēmums…Lasīt vairāk
Lapene Peonija

Lapene Peonija

Lapene Peonija Lapenes karkass no cinkota tērauda caurules 40x20x1mm un 20x20x1mm. Soliņi un galds ēvelēti…Lasīt vairāk
Starpsiena

Starpsiena

Polikarbonāts – moderns daudzfunkcionāls materiāls ar dažādām īpašībām, materiālu var izmantot arī caurspīdīgu starpsienu veidošanai…Lasīt vairāk
Žogs

Žogs

Šāda žoga vislabākā īpašība ir lieliska skaņas izolācija. Taču, ja pašam laika žoga izgatavošanai nav,…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword