0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.
Fermeris 11,5

Fermeris 11,5

Polikarbonāta siltumnīcas

Rūpniecības siltumnīca Fermeris 11,5

Siltumnīcas «Fermeris-11,5» komplektācijā ietilpst šūnu polikarbonāta pārklājuma Fermer sērijas siltumnīcu ražošanas un ekspluatācijas pieredze 25 gadu garumā.

Siltumnīcas izvēlētie izmēri nodrošina šūnu polikarbonāta bezatkritumu izmantošanu.

  • Siltumnīcas «Fermeris-11,5» platums 11,5 m.
  • Augstums – 4,5 m.
  • Siltumnīcas garums – jebkāds, reizināms ar 2,1 metru. Minimālais garums 4,2 metri.

Karkasa detaļas izgatavotas no cinkota metāla, kura biezums no 1 līdz 2 mm. Konstrukcija ir izveidota īpaši noturīga un izturēs sniega radīto slodzi līdz 240 kg/m2, kas pārbaudīts ar izmēģinājumiem ražošanas poligonā. Karkass kalpos vairāk nekā 30 gadus.

  • Vertikālās sānu sienas ļaus pilnībā izmantot siltumnīcas tilpumu.
  • Bīdāmie vārti neaizņem papildu vietu to atvēršanai un tiem nekait vēja radītā slodze gan atvērtā, gan aizvērtā veidā.
  • Vārtu konstrukcija ir patentēta.
  • Pārklājot karkasu ar profilloksni, veidojas pārkare vai noliktava uzglabāšanai, ko izmantot ražošanai vai tirdzniecībai.
  • Detaļas ir kompaktas, ka ļauj iespējami samazināt transportēšanas izmaksas. Karkasa salikšana ar skrūvju savienojumiem, kam nav nepieciešama metināšana, kas nodrošina aizsardzību pret rūsēšanu. Siltumnīcas salikšanai nav nepieciešamas īpašas prasmes un instrumenti, jāspēj tikai rūpīgi ievērot un izpildīt salikšanas pamācība.

Karkasa izmaksas atkarīgas no izvēlētajiem lielumiem. Piemēram, 50 m garai siltumnīcai cena par kvadrātmetru siltumnīcas pārklājamās telpas būs 1800 rubļi. Šūnu polikarbonāta cena būs vēl papildus 600 rubļi par kvadrātmetru telpas. Šāda cena ir augstāka nekā plēves pārklājuma siltumnīcām. Taču karkasa izturība apvienojumā ar enerģijas ietaupījumu, ko nodrošina papildus siltinājums nodrošina to, ka siltumnīca ir izmantojama pat Krievijas ziemeļu reģionos, kur savukārt plēves pārklājuma siltumnīcu zemāka ierīkošanas maksa nekompensēs to, ka vairāk naudas būs jātērē siltumnīcu apsildei. Savukārt vieglas konstrukcijas polikarbonāta siltumnīcas var sabrukt jau pēc pirmā sniegputeņa.
Siltumnīcas atmaksāšanās atkarīga no lauksaimniecības tehnoloģiju izvēles.

Piemērs: reālai gurķu produktivitātei 40kg/m2 gadā ar vidējo vairuma iepirkuma cenu 100 rubļi/kilogramā gada ienākums no kvadrātmetra būs 4000 rubļu. Ņemot vērā papildus sākotnējās izmaksas par apsildi un apgaismojumu, siltumnīcas atmaksāšanās termiņš ir no 3 līdz 5 gadiem.

Siltumnīcas Fermeris 11,5 Cena: Pēc Pasūtījuma

Saistītās Preces

Sigma

Sigma

Nepieciešamais garums tiek sasniegts ar siltumnīcas pagarinājumu . Bāzes komplektācijas siltumnīcas pārklājums – augstas kvalitātes…Lasīt vairāk
Prima 3

Prima 3

Nepieciešamais garums tiek sasniegts ar siltumnīcas pagarinājumu . Bāzes komplektācijas siltumnīcas pārklājums – augstas kvalitātes…Lasīt vairāk
Nojume Fermeris

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris Nojumes Fermeris (3,5/5,0/7,5) var izmantot kā patvērumu automašīnai vai noliktavu. Nojumes karkass ir…Lasīt vairāk
Fermeris 7,5

Fermeris 7,5

Polikarbonāta siltumnīcas Rūpniecības siltumnīca Fermeris 7,5 Siltumnīcas Fermeris 7,5 izmēri: garums 4,2 m (Garums nav…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword