Pithree Construction & architecture Company

Vertikālais panelis augiem Botāniskais dārzs

Vertikālais panelis augiem „Botāniskais dārzs”

Paneļa izmēri: 61см х 36см

Ikviens vēlas padarīt savu mājokli skaistāku, padarīt vidi mājīgu un viesmīlīgu. Labi zināms, ka telpaugi, jo īpaši ziedošie, attīra gaisu un priecē acis. Iedomājieties, ka aiz loga ir nemīlīga un pelēka diena, bet Jums mājās ir īsts „Botāniskais dārzs”!

„Botāniskais dārzs” ir pie vertikāli stiprināms panelis ar pilienveida laistīšanas sistēmu, stiprināms pie taisnas sienas. Lietotāja ērtībai panelī ir četras vietas, kur to pievienot ūdensvadam. Uz paneļa ir izvietoti konteineri ar augiem, šos konteinerus ir viegli uzlikt un noņemt. Laistīšanas sistēma ir paslēpta paneļa otrā pusē, redzamas vien sīkas caurulītes, pa kurām ūdens tiek pievadīts pilinātājiem pie katra atsevišķa auga. Ar balsteni „Botāniskais dārzs” stiprināms pie līdzenas sienas dzīvoklī , birojā vai uz mājas ārsienas.

Panelim „Botāniskais dārzs” komplektā ir arī paplātes liekā ūdens uztveršanai, šīs paplātes atrodas zem katras konteineru rindas. Šajā paplātē tiks novadīts liekais ūdens un to tālāk var noliet jebkādā traukā caur paplātei pieslēgto šļūteni (komplektā neietilpst).

Iesakām Jums izmantot elektronisko kontroles iekārtu (iegādājama atsevišķi), kas automātiski regulēs panelī pie augiem nonākošo ūdens daudzumu. Ar kontroles iekārtu varēsiet izvēlēties laistīšanas laiku un ilgumu.

Jūs varat iegādāties vairākus paneļus un savienot tos horizontāli un vertikāli citu ar citu. Tā Jūs iegūsiet zaļo fitosienu uz terases vai skaistu ziedošu stūrīti mājās. Ja izvietosiet „Botānisko dārzu” virtuvē, konteineros varēsiet audzēt dažādus garšaugus un zaļumus un izmantot tos ēdienu gatavošanā svaigi nogrieztus!

Paneļa Botāniskais dārzs cena: 49.39 EUR

Instrukcijas var izlasīt šeit; Prezentāciju skatiet šeit; Papildinformācija.

admin

Recent Posts

Elit

Pievilkšanas lente palīdz nostiprināt šūnu polikarbonātu pie karkasa, to nebojājot. Stiprināšana ar skrūvēm polikarbonātu bojā.…

5 months ago

Dačnaja-2DU

Rāmis plēves siltumnīcai izgatavots no cinkota dzelzs, kam piedāvājumā klāt ir arī skrūvju un uzgriežņu…

5 months ago

Gorošek

Pavasarī, kad ievērojamas temperatūras un mitruma izmaiņas var viegli iznīcināt grūti audzētos stādus, lecekts «Gorošek»…

5 months ago

Lotoss

Lecekts karkass ir veidots no cinkotas caurules, pārklājums – polikarbonāts. Lecekti LOTOSS ir viegli montēt…

5 months ago

Ogurčik

Pēc klienta vēlmes lecekts OGURČIK tiek nokomplektēta ar speciālu un mūsdienīgu plēvi labākai gaismas caurplūstamībai.…

5 months ago

Zāliena režģis

Zāliena režģus ieklāj augsnē nelielā dziļumā, neaizkavējot zāles augšanu tam cauri un ļaujot veidoties skaistam…

5 months ago