0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Mikroporaina šļūtene Mokrjona

Mikroporaina šļūtene Mokrjona

Mikroporaina šļūtene Mokrjona

Mikroporaina šļūtene Mokrjona

Katram augam vajadzīgs stingri noteikts ūdens daudzums un dažādiem augiem šis daudzums atšķiras. Piemēram, tomātus var laistīt vien pāris reižu nedēļā, savukārt gurķiem gluži pretēji – vajadzīga mitra augsne.

“Mokrjona” ērta lietošanā mikroporaina šļūtene, kas paredzēta augsnes mitrināšanai bez ūdens izsmidzināšanas! To viegli pieslēgt pie ūdensvada vai sūkņa. Trīs disku uzlikas (iekļautas komplektā) ļauj regulēt ūdens plūsmu vienmērīgi, lai nodrošināt laistīšanu visā šļūtenes garumā bez šļakatām no sprauslām. Šāda laistīšanas sistēma uz pusi samazinās ūdens patēriņu!

Novietojiet šļūteni siltumnīcā vai gruntsgabalā starp dobēm un krūmiem. Ieslēdziet ūdeni un dažu minūšu laikā šļūtene tiks piepildīta ar ūdeni. Pēc tam ūdens pilieni caur šļūtenes porām vienmērīgi nonāk tieši augsnē visā šļūtenes garumā. Ūdens nonāk tieši pie augu saknēm. Kad laistīšana pabeigta, atveriet vāciņu un izlejiet lieko ūdeni.

Šļūtenes garums – 15m;

Cena Mikroporainas šļūtenes “Mokrjona”: 25.50 EUR

Laistīšanu iespējams automatizēt ar Darlac elektronisko kontroles ierīci (komplektā neietilpst).

Prezentāciju skatiet šeit, bet video par ierīkošanu šeit.

Saistītās Preces

Zāliena režģis

Zāliena režģis

Zāliena režģus ieklāj augsnē nelielā dziļumā, neaizkavējot zāles augšanu tam cauri un ļaujot veidoties skaistam…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword