0 Items - £0.00
0
  • No products in the cart.

Vodomerka-EKO

Vodomerka-EKO

Vodomerka-EKO

Automātiskā, pilienu tipa laistīšanas sistēma Vodomerka-EKO

Vodomerka-EKO ir pilienveida laistīšanas sistēma, kas nodrošina vienmērīgu un ekonomisku augu apgādi ar ūdeni gan atvērtai, gan izolētai augsnei (siltumnīcā). Aplejot augus ar rokām no lejkannas vai šļūtenes Jūs varat savainot augus. Taču nekas tāds nenotiks, izmantojot sistēmu Vodomerka-EKO! Caur pipeti ūdens nelielā daudzumā nokļūst tieši pie auga saknēm. Ar īpašu pāreju sistēmu var pieslēgt pie jebkuras ūdens krātuves (neietilpst komplektā), kas atrodas 0,5 metrus virs augsnes līmeņa. Komplektā ir īpašs filtrs ūdens attīrīšanai. Sasilis ūdens no mucas karstā vasaras dienā augiem ir daudz labāks nekā auksts ūdens no akas vai dziļurbuma. Laistīšanu iespējams automatizēt ar Darlac elektronisko kontroles ierīci (komplektā neietilpst).

laistīšanas sistēma Vodomerka-EKO

Laistīšanas sistēmas Vodomerka-EKO pamata komplekts paredzēts divām dobēm, katra 4 metrus gara. Sistēmas pagarināšanai iespējams iegādāties papildu pagarinājumus.

Bāzes komplekts Vodomerka-EKO domāts uz divām dobēm 4 m garumā. Ieliknis Vodomerka-EKO paplašina bāzes komplektu par 2 m. Piemēram 6 m siltumnīcai (ar divām dobēm) nepieciešams iegādāties 1 pamata komplektu + 1 ielikni.

Automātiskā, pilienu tipa laistīšanas sistēma Vodomerka-EKO Pasūtīt
Laistīšanas sistēmas komplekti Cena (EUR)
Automātiskā laistīšanas sistēma Vodomerka-EKO Bāze 4 m 35.00 EUR
Automātiskā laistīšanas sistēma Vodomerka-EKO Pagarinājums 2 m 20.00 EUR
Darlac taimera laistīšanas un ūdens piegādes kontrole 35.00 EUR

Related Posts

Ievadiet savu atslēgas vārdu