Profils

Profesionāla polikarbonāta lokšņu savienošana

Šūnu Polikarbonāts ir elastīgas, dobas materiāla loksnes, ko var izmanot kā lielisku seguma materiālu. Šūnu Polikarbonāts ir populārs tā raksturīgo īpašību dēļ, savukārt vienkāršā uzstādīšana un montāža padara to par neaizstājamu materiālu remontā un būvniecībā. Polikarbonāta loksnes piestiprina balsta konstrukcijai (rāmim) un savstarpēji savieno ar īpašiem polikarbonāta profiliem. Tieši tāpēc pareizai un drošai polikarbonāta lokšņu savienošanai ir svarīgi izmantot tikai oriģinālos PLASTILUX-GROUP ražotos profilus. Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP rūpnīcā tiek ražoti vairāku veidu polikarbonāta profili. Visbiežāk izmantotais un populārākais ir nobeiguma profils UP, kā arī savienojuma profili HP un profili HCP. Polikarbonāta profilam ir materiāls ar augstas kvalitātes īpašībām. Polikarbonāts ir elastīgs, gaismu caurlaidīgs, ekoloģisks, viegls materiāls. Caurspīdīgs polikarbonāta savienošanas profils ir universāls savienojuma elements, kas piestāvēs jebkuras krāsas polikarbonāta loksnēm.

Strādāt ar polikarbonāta profiliem ir ļoti vienkārši un nav sarežģīti izveidot dažādu ģeometrisko formu konstrukcijas. Ērtā polikarbonāta uzstādīšana ļauj elastīgo profilu izmantot neparasti izliekta dizaina un ģeometriskām konstrukcijām. Turklāt katram polikarbonāta loksnes biezumam ir arī atbilstoši atšķirīgu biezumu polikarbonāta profili: 4mm, 6mm, 8mm, 10mm, 16mm, kas atbilst paneļu būvniecības standartiem. Šos profilus var izmantot ne tikai polikarbonāta, bet arī citu lokšņu materiālu stiprināšanai.

Mūsu kompānija ražo arī citus polikarbonāta profilu veidus: malas, savienotāji, nobeiguma, leņķa un čukura.

Nobeiguma profils UP tiek izmantots, lai aizsargātu šūnu polikarbonāta šūnu kanālus pret netīrumu iekļūšanu un putekļiem. Ja polikarbonāta loksnē iekļuvuši un to piesārņojuši netīrumi materiāls zaudē gaismas caurlaidību un traucē kondensāta novadīšanu, šādā veidā rodas pelējums un konstrukcija zaudē pievilcīgo izskatu.

Vēl viens polikarbonāta profilu veids ir savienojums HP, ar to var savienot paneļus un veidot vieglas polikarbonāta konstrukcijas, nezaudējot materiāla izturību.

Trešais polikarbonāta profila veids ir apdares sienas profils, kas ir svarīgs elements, apdarē, piemēram, veidojot starpsienas, apdari mansardiem, bēniņiem un balkoniem, konstruējot daudzlīmeņu griestus utt.

Ceturtais polikarbonāta profilu veids ļauj savienot polikarbonāta loksnes vertikāli, kā arī izvietot tos konstrukcijā dažādos leņķos.

Pēdējais, piektais profilu veids tiek izmantots, veidojot jumta pārseguma čukuru vai kori. Šāds šūnu polikarbonāta profils ļaus savienot plāksnes horizontālās plaknēs dažādos leņķos, kas ļauj izveidot nebijuša dizaina projektus.

Polikarbonāta profils nodrošinās izveidotās konstrukcijas ilgmūžību. Izvēloties uzņēmuma PLASTILUX-GROUP produkciju savu ieceru īstenošanai, Jūsu siltumnīcas, balkoni, nojumes un citas konstrukcijas Jums kalpos daudzus gadus. Jūs gaida laipni profesionāļi, kuri pieņems profilu pasūtījumus un atbildēs uz visiem jautājumiem par konstrukciju veidošanu.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes!