Categories: Polikarbonāts

Polikarbonāta Izmantošana

Polikarbonāta Izmantošana

Polikarbonāts ir plaši pielietojams dažādās jomās

Polikarbonātu izmanto ļoti plašā jomu spektrā – aviācija, medicīna, elektronika, lauksaimniecība un, protams, celtniecība. Materiāla unikālās fiziskās un mehāniskās īpašībām ļauj polikarbonātu izmanto arī būvniecībā. Šis materiāls iztur plašu temperatūras maiņas diapazonu, tam ir augsta gaismas caurlaidība un elastība.

Šūnu polikarbonātu izmanto, lai izbūvētu jumtus, pārsegumus, gaismas caurlaidīgas konstrukcijas, šķērssienas, izveidotu lielu konstrukciju ārējo stiklojumu. No polikarbonāta gatavo arī mazākas konstrukcijas, piemēram, nojumes, lieveņa jumtiņus, iestiklo balkonus un terases. Lauksaimniecībā polikarbonāts ir labākais materiāls siltumnīcu un lecekšu būvēšanai – materiāls nodrošina efektīvu aizsardzību pret UV stariem, iztur sniega radīto slodzi pavasarī un ziemā. Polikarbonāts arī nodrošina atbilstošu siltumnīcas mikroklimatu.

Ja novērtējat būvniecībā kvalitāti un uzticamību, izvēlieties ražotāja PLASTILUX-GROUP polikarbonātu. Jūs varat izvēlēties materiālu, kas ir vislabāk piemērots Jūsu vajadzībām: ROYALPLAST – labākā izvēle jebkāda veida būvniecībai; POLYNEX, ja visaugstāk Jūs vērtējat izdevīgu cenu par labu kvalitāti; SUNNEX – ja Jūsu finanses ir ierobežotas. Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP ražotais polikarbonāts ir piemērots visu Jūsu mērķu realizēšanai.

Izmantošanas jomas

  • Balkons, Nojume virs baseina – POLYNEX
  • Jumtiņš virs lieveņa, Lapene, Spēļu laukums bērniem, Vasaras āra duša – ULTRAMARIN
  • Žogs un vārti, Nojume automašīnai – ROYALPLAST
  • Paplašinājums mājai – SUNNEX
  • Siltumnīca – GREENHOUSE-NANO

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes!