Pithree Construction & architecture Company

Šūnu polikarbonāta jumts

Unikāls dizains jūsu videi

Polikarbonāta jumts ir mūsdienīgs risinājums, kas paver jaunas iespējas pārjumu dizainā. Ja nezināt, kā izmantot polikarbonātu jumta izveidei, uzņēmums PLASTILUX-GROUP labprāt Jums palīdzēs izvēlēties mērķim atbilstošas polikarbonāta loksnes krāsu un biezumu, arī gadījumos, kad esat iecerējis ekskluzīvus dizaina risinājumus. Šūnu polikarbonāta loksnes padarīs iecerētās būves pārjumu unikālu. ROYALPLAST polikarbonātam ir piemērota īpaši augsta kvalitāte un ilgākais kalpošanas laiks, īpašās materiāla piedevas ļauj to izmantot pat 20 gadus.

No polikarbonāta var veidot dažādus jumtus – ar vienu slīpumu vai diviem, kā arku. Šī materiāla īpašības ļauj īstenot jebkuru dizaina fantāziju. Viena no galvenajām polikarbonāta īpašībām ir izturība un elastīgums. Šāds jumts derēs jebkādai arhitektoniskai būvei, piemēram, polikarbonāta jumts verandai radīs gaišu telpu atpūtai. Mūsdienīgais polikarbonāta materiāls ļauj ātri un vienkārši izveidot arhitektoniskus šedevrus. Polikarbonāta jumts izskatās gaumīgi un moderni, tas ir funkcionāls un lieliski iederas jebkurā stilā. Viens no lielākajiem polikarbonāta plusiem ir tā ilgais kalpošanas laiks – kvalitātei mūsdienās ir liela nozīme, tāpēc šūnu polikarbonāta jumti kļūst aizvien populārāki.

Polikarbonāta jumts terasei vai balkonam var kļūt par īpašu elementu. Šūnu polikarbonātam iespējama dažāda struktūra ar dažādu iekšējo šūnu daudzumu, tas savukārt ļauj noteikt lielāku vai mazāku gaismas caurlaidības līmeni. Jūs varat izvēlēties arī krāsaino polikarbonātu, kas palīdzēs izveidot unikālu dizainu. Polikarbonāta jumts saglabā labu gaismas caurlaidību un vienlaikus arī notur siltumu. No polikarbonāta var izveidot arī dažādas neparastas jumtu konstrukcijas. Šī materiāla izmantošana jumta klājumā ļauj veidot sarežģītas konstrukcijas un pat vairāku līmeņu pārjumu. Arī jumts ar divām slīpnēm ir ātri un vienkārši izgatavojams un uzstādāms.

Šūnu polikarbonāts tiek izmantots caurspīdīgam jumta segumam un lielu būvju vertikālam stiklojumam, tas nodrošina gaismas caurlaidību un saglabā siltumu telpās. Polikarbonāta loksnēm ir gaisa kabata, kas nodrošina siltumizolāciju un vienlaikus padara materiālu vieglu. Polikarbonāta jumts nodrošina labu dabisko apgaismojumu jebkurā telpā, savukārt materiāla izolējošās īpašības uzturēs telpā siltumu. Šūnu polikarbonāta jumtam ir unikālas īpašības: laba siltumizolācija, elastīgums, neliels svars, izturība, ugunsdrošība un, to iznīcinot, neveidojas asas lauskas.

Polikarbonāta jumts nav ieteicams tikai gadījumos, kad tas tiek plānots kā vienīgais jumta segums dzīvojamām telpām. Ekstremālu laika apstākļu gadījumā (viesuļvētras, vētras, spēcīga krusa lieliem graudiem) šādā jumtā var rasties noplūde jumta un jūsu īpašums var applūst.

Polikarbonāta jumta būvniecība jāveic atbilstoši prasībām, kas noteiktas dokumentā “Šūnu polikarbonāta lokšņu transportēšanas, uzstādīšanas un ekspluatācijas noteikumi”. No polikarbonāta veidota jumta konstrukcija būs droša tikai tad, ja tiks ievēroti visi ražotāja ieteikumi.

Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP speciālisti ieteiks Jums, kā par saprātīgu cenu izveidot polikarbonāta jumtu, vienlaikus ievērojot visas Jūsu izvirzītās vēlmes. Pārseguma izveidei no polikarbonāta varat izvēlēties jebkuru no rīcības variantiem: aprēķināt nepieciešamā polikarbonāta daudzumu pats vai lūgt to darīt arhitektam. Polikarbonāta jumta izveide gan ir darbiņš, ko labāk uzticēt specializētiem būvniecības uzņēmumiem. Vienlaikus – polikarbonāta jumts paša rokām ļauj būtiski ietaupīt naudu un radīt unikālu ēkas ārējo dizainu.

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m
Klase Biezums Krāsa Garantija Cena ar PVN
SELLEX INSIDE 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 33.00 EUR
GREENHOUSE-NANO 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 45.00 EUR AKCIJA!!!
SUNNEX 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 40.00 EUR AKCIJA!
SUNNEX 6 mm Caurspīdīgs 10 gadi 65.00 EUR
SUNNEX 6 mm Krāsains 10 gadi 75.00 EUR
SUNNEX 8 mm Caurspīdīgs 10 gadi 85.00 EUR
SUNNEX 8 mm Krāsains 10 gadi 95.00 EUR
SUNNEX 10 mm Caurspīdīgs 10 gadi 100.00 EUR
SUNNEX 10 mm Krāsains 10 gadi 110.00 EUR
SUNNEX 16 mm Caurspīdīgs 10 gadi 160.00 EUR
admin

Recent Posts

Elit

Pievilkšanas lente palīdz nostiprināt šūnu polikarbonātu pie karkasa, to nebojājot. Stiprināšana ar skrūvēm polikarbonātu bojā.…

5 months ago

Dačnaja-2DU

Rāmis plēves siltumnīcai izgatavots no cinkota dzelzs, kam piedāvājumā klāt ir arī skrūvju un uzgriežņu…

5 months ago

Gorošek

Pavasarī, kad ievērojamas temperatūras un mitruma izmaiņas var viegli iznīcināt grūti audzētos stādus, lecekts «Gorošek»…

5 months ago

Lotoss

Lecekts karkass ir veidots no cinkotas caurules, pārklājums – polikarbonāts. Lecekti LOTOSS ir viegli montēt…

5 months ago

Ogurčik

Pēc klienta vēlmes lecekts OGURČIK tiek nokomplektēta ar speciālu un mūsdienīgu plēvi labākai gaismas caurplūstamībai.…

5 months ago

Vertikālais panelis augiem Botāniskais dārzs

Vertikālais panelis augiem „Botāniskais dārzs” Paneļa izmēri: 61см х 36см Ikviens vēlas padarīt savu mājokli…

5 months ago