Polikatbonāts nojumēm

Jūs esat droši pasargāts

Ja nepieciešams supermateriāls – caurspīdīgs, elastīgs, izturīgs, ciets, uzticams – pirmais, kas nāk prātā, ir šūnu polikarbonāts. Tam piemīt visas šīs uzskaitītās īpašības.

Uzņēmums PLASTILUX-GROUP pārdod augstas kvalitātes polikarbonātu vairumtirdzniecībā un mazumtirdzniecībā. Ražošanas procesā mēs izmantojam izejvielas no pasaulē zināmiem ražotājiem, piemēram,SABIC® PC Resin LEXAN™ Resin, KAZANORGSINTEZ un citiem. Katram polikarbonāta zīmolam – ROYALPLAST, POLYNEX un SUNNEX – ir savas priekšrocības, bet tos apvieno viena kopīga īpašība – ilgs kalpošanas laiks. Nopērkot polikarbonātu pie mums, Jūs iegūstat augstākās kvalitātes materiālu par saprātīgu cenu. Piemēram, SUNNEX zīmola polikarbonāta nojumes vasarnīcai ir par izdevīgāko cenu, savukārt siltumnīcu polikarbonātam ir mazākais svars.

Šūnu polikarbonāts tiek plaši izmantots būvniecībā: verandas, arkas, nojumes, jumtiņi. Nojumēm, kas izgatavotas no polikarbonāta ROYALPLAST, ir ilgs kalpošanas laiks. Šādas nojumes ir vienkārši uzstādāmas, tām nekaitē nokrišņi, tāpēc tās mēdz izmantot kā pārsedzes automašīnu novietnēm. Tās iztur temperatūras svārstības amplitūdā no -50 līdz +120 grādiem pēc Celsija, tāpēc Jūs varat būt droši par to, ka auto būs pasargāts no vides iespējamās kaitīgās ietekmes. Kā, lai būvē polikarbonāta nojumi transportlīdzeklim? Mēs palīdzēsim Jums arī šajā lietā gan ar praktiskiem padomiem, gan mūsu preču piedāvājumu. Sazinieties ar mūsu uzņēmumu PLASTILUX-GROUP un mēs Jums piedāvāsim dažādus transportlīdzekļu novietošanai piemērotu polikarbonāta nojumju veidus: sākot no arkas formas un noslēdzot ar šķūnim līdzīgām nojumēm. Mums ir dažāda biezuma polikarbonāts autostāvvietām, baseiniem, terasēm, kā arī lieveņu marķīzēm jeb jumtiņiem, visa veida polikarbonāts spēj izturēt lielu slodzi, tieši tāpēc polikarbonātu var izmantot nojumēm arī reģionos, kur raksturīgs liels nokrišņu daudzums.

Noteikti atsevišķi jāpiemin arī polikarbonāta elastību. Līdz ar polikarbonāta izgudrošanu, dizaineriem ir pavēries jauns plašs ideju un darba lauks. Šūnu polikarbonāta nojumēm ir ne tikai praktisks pielietojums, tās var kļūt arī par Jūsu nama dekoratīvo elementu. Verandu no polikarbonāta var izveidot gan taisnstūra, gan lokveida formas, varat eksperimentēt arī ar dažādu krāsu polikarbonātu. Iedomājieties no polikarbonāta izgatavotu verandu kā sava nama rotu, ja vien ļausiet vaļu savai iztēlei!

Polikarbonāts no uzņēmuma PLASTILUX-GROUP ir pieejams un izdevīgs. Par saprātīgu naudu Jūs iegūsiet labu rezultātu. Polikarbonāta nojumēm ir zema pašizmaksa to izturīgās un vieglās konstrukcijas dēļ. Tas jebkurā gadījumā ir ietaupījums – laika, naudas un darba.

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m
Klase Biezums Krāsa Garantija Cena ar PVN
SELLEX INSIDE 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 33.00 EUR
GREENHOUSE-NANO 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 45.00 EUR AKCIJA!!!
SUNNEX 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 40.00 EUR AKCIJA!
SUNNEX 6 mm Caurspīdīgs 10 gadi 65.00 EUR
SUNNEX 6 mm Krāsains 10 gadi 75.00 EUR
SUNNEX 8 mm Caurspīdīgs 10 gadi 85.00 EUR
SUNNEX 8 mm Krāsains 10 gadi 95.00 EUR
SUNNEX 10 mm Caurspīdīgs 10 gadi 100.00 EUR
SUNNEX 10 mm Krāsains 10 gadi 110.00 EUR
SUNNEX 16 mm Caurspīdīgs 10 gadi 160.00 EUR
admin

Recent Posts

Elit

Pievilkšanas lente palīdz nostiprināt šūnu polikarbonātu pie karkasa, to nebojājot. Stiprināšana ar skrūvēm polikarbonātu bojā.…

4 months ago

Dačnaja-2DU

Rāmis plēves siltumnīcai izgatavots no cinkota dzelzs, kam piedāvājumā klāt ir arī skrūvju un uzgriežņu…

4 months ago

Gorošek

Pavasarī, kad ievērojamas temperatūras un mitruma izmaiņas var viegli iznīcināt grūti audzētos stādus, lecekts «Gorošek»…

4 months ago

Lotoss

Lecekts karkass ir veidots no cinkotas caurules, pārklājums – polikarbonāts. Lecekti LOTOSS ir viegli montēt…

4 months ago

Ogurčik

Pēc klienta vēlmes lecekts OGURČIK tiek nokomplektēta ar speciālu un mūsdienīgu plēvi labākai gaismas caurplūstamībai.…

4 months ago

Vertikālais panelis augiem Botāniskais dārzs

Vertikālais panelis augiem „Botāniskais dārzs” Paneļa izmēri: 61см х 36см Ikviens vēlas padarīt savu mājokli…

4 months ago