Montāža

Garantēts ilgs mūžs jebkurai būvniecības konstrukcijai

Mūsdienās polikarbonātu plaši izmanto būvdarbos, bet, lai konstrukcijai būtu ilgs mūžs, ir svarīgi izvēlēties uzticamus stiprinājumus.

Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir ražotājs, kas piedāvā augstas kvalitātes polikarbonātu un stiprinājumus plašā piedāvājumā. Tādējādi stiprinājumu uzticamību un garantiju Jūs iegūstat tieši no ražotāja. Uzņēmuma speciālisti viegli atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs Jums izvēlēties iecerēm piemērotāko produkciju. Visus elementus un sastāvdaļas varat iegādāties gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā. Mēs varam nodrošināt vēlamā apjoma piegādi.

Ir divu veidu stiprinājumi – polikarbonāta profili un paplāksnes.

Vienkāršākais veids polikarbonāta lokšņu piestiprināšanai pie karkasa konstrukcijas ir ar īpašām paplāksnēm. Tām ir īpašas gumijas starplikas, kas pasarga no mitruma un netīrumu iekļūšanas loksnē.

Polikarbonāta profili iedalāmi vairākos veidos, katram no tiem ir sava funkcija. Piemēram, savienojuma profili palīdz savienot atsevišķas loksnes un piestiprināt rāmja konstrukcijai. Tas ir vienkāršs, bet drošs un uzticams savienošanas veids. Gala profili tiek izmantoti, lai aizsargātu loksnes pret netīrumiem, mitrumu, kukaiņu iekļūšanu un citu nelabvēlīgu ietekmi, ar gala profiliem noslēdz dobās šūnu polikarbonāta loksnes galus.

Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP izmantotās sastāvdaļas un saražotā produkcija atbilst visiem starptautiskajiem noteikumiem un standartiem. Uzņēmumam ir liels izplatītāju tīkls, kas pastāvīgi paplašinās. Mūsu produkti ir ieguvuši popularitāti ar to, ka tie ir uzticami un ar teicamām tehniskajām īpašībām, ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visas Eiropas tirgū. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir līderis tirgū un piedāvā sadarbību gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības pircējiem.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes!