Montāža

Garantēts ilgs mūžs jebkurai būvniecības konstrukcijai

Mūsdienās polikarbonātu plaši izmanto būvdarbos, bet, lai konstrukcijai būtu ilgs mūžs, ir svarīgi izvēlēties uzticamus stiprinājumus.

Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir ražotājs, kas piedāvā augstas kvalitātes polikarbonātu un stiprinājumus plašā piedāvājumā. Tādējādi stiprinājumu uzticamību un garantiju Jūs iegūstat tieši no ražotāja. Uzņēmuma speciālisti viegli atbildēs uz visiem Jūsu jautājumiem un palīdzēs Jums izvēlēties iecerēm piemērotāko produkciju. Visus elementus un sastāvdaļas varat iegādāties gan vairumtirdzniecībā, gan mazumtirdzniecībā. Mēs varam nodrošināt vēlamā apjoma piegādi.

Ir divu veidu stiprinājumi – polikarbonāta profili un paplāksnes.

Vienkāršākais veids polikarbonāta lokšņu piestiprināšanai pie karkasa konstrukcijas ir ar īpašām paplāksnēm. Tām ir īpašas gumijas starplikas, kas pasarga no mitruma un netīrumu iekļūšanas loksnē.

Polikarbonāta profili iedalāmi vairākos veidos, katram no tiem ir sava funkcija. Piemēram, savienojuma profili palīdz savienot atsevišķas loksnes un piestiprināt rāmja konstrukcijai. Tas ir vienkāršs, bet drošs un uzticams savienošanas veids. Gala profili tiek izmantoti, lai aizsargātu loksnes pret netīrumiem, mitrumu, kukaiņu iekļūšanu un citu nelabvēlīgu ietekmi, ar gala profiliem noslēdz dobās šūnu polikarbonāta loksnes galus.

Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP izmantotās sastāvdaļas un saražotā produkcija atbilst visiem starptautiskajiem noteikumiem un standartiem. Uzņēmumam ir liels izplatītāju tīkls, kas pastāvīgi paplašinās. Mūsu produkti ir ieguvuši popularitāti ar to, ka tie ir uzticami un ar teicamām tehniskajām īpašībām, ne tikai Baltijas valstīs, bet arī visas Eiropas tirgū. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP ir līderis tirgū un piedāvā sadarbību gan mazumtirdzniecības, gan vairumtirdzniecības pircējiem.

admin

Recent Posts

Elit

Pievilkšanas lente palīdz nostiprināt šūnu polikarbonātu pie karkasa, to nebojājot. Stiprināšana ar skrūvēm polikarbonātu bojā.…

4 months ago

Dačnaja-2DU

Rāmis plēves siltumnīcai izgatavots no cinkota dzelzs, kam piedāvājumā klāt ir arī skrūvju un uzgriežņu…

4 months ago

Gorošek

Pavasarī, kad ievērojamas temperatūras un mitruma izmaiņas var viegli iznīcināt grūti audzētos stādus, lecekts «Gorošek»…

4 months ago

Lotoss

Lecekts karkass ir veidots no cinkotas caurules, pārklājums – polikarbonāts. Lecekti LOTOSS ir viegli montēt…

4 months ago

Ogurčik

Pēc klienta vēlmes lecekts OGURČIK tiek nokomplektēta ar speciālu un mūsdienīgu plēvi labākai gaismas caurplūstamībai.…

4 months ago

Vertikālais panelis augiem Botāniskais dārzs

Vertikālais panelis augiem „Botāniskais dārzs” Paneļa izmēri: 61см х 36см Ikviens vēlas padarīt savu mājokli…

4 months ago