Greenhouse-Nano Polikarbonāts

Greenhouse-Nano Polikarbonāts ir īpašs materiāls siltumnīcām un lauksaimniecības objektiem


Kategorija: agro
Cenu grupa: vidējā mīnuss
Sērijveida ražošanas sākums: 2012. gads
Loksnes struktūra: vientelpas ≤ 10 mm, divtelpu ≥ 12 mm
Loksnes biezums: 3; 3,5; 4; 6; 8; 10; 12; 14; 16 un 18 mm
Loksnes platums: 2100 mm.
Garantija: 10 gadi

Šūnu polikarbonāts GREENHOUSE-NANO – inovatīvs materiāls siltumnīcu pārklāšanai, tas palīdz iegūt līdz pat 48% lielākas dārzeņu ražas slēgtā augsnē jeb siltumnīcā. Šim šūnu polikarbonātam ir īpašas nanostruktūru piedevas, tāpēc siltumnīcu polikarbonāts GREENHOUSE-nano rada augiem labvēlīga 660 nm gaismas starojuma efektu, kas atbilst fotosintēzes maksimumam. Tādējādi augļi šādā siltumnīcā nobriest 3 līdz 4 nedēļas ātrāk. Šis produkts ir izveidots īpaši lauksaimniecības dārzeņu audzēšanai slēgtā augsnē jeb siltumnīcā un labvēlīgi ietekmē stādu augšanu un augļu attīstību. Nanostruktūru materiāls, kas iestrādāts šūnu polikarbonāta loksnēs, siltumnīcas iekšpusē rada īpaši labvēlīgu mikroklimatu, kas līdzīgs siltumnīcefektam un ievērojami palielina augu ražīgumu dažādās kultivācijai paredzētajās būvēs.

Šūnu polikarbonāts GRĪNHAUSS-NANO izveidots 2012.gadā, tas radīts uzņēmuma „PLASTILUKSS-GRUPA” zinātniskās ražošanas nodaļā, sadarbojoties ar Jurjeva vārdā nosauktā Lauksaimniecības Zinātņu institūta un Belgorodas valsts lauksaimniecības akadēmijas zinātniekiem. Šīs metodes pamatā tiek izmantoti īpaši agro-komponenti, kas stimulē augu fotoregulācijas un fotomorfoģenēzes procesus ar saviem foto receptoriem – fitohromiem. Fitohroms ir sarkanas krāsas receptors jeb uztvērējs, kas atbildīgs par floras pārstāvju augšanu un ražīgumu un piegādā fotosintēzei nepieciešamo enerģiju. Ietekmējot agro kultūras ar sarkanas krāsas gaismas staru, kura viļņa garums λ=660 nm, tiek iekustināts fitohroma neaktīvās formas pārveidošanas process uz aktīvo formu un sākas pastiprināta hlorofila un karotonoīdu sintēze. Hromoproteīdu aktīvā foto-pārveidošanās veicina visintensīvāko augšanu un labu ražīgumu lauksaimniecības dārzeņu kultūrām. Uzņēmuma PLASTILUX-GROUP ražotā GREENHOUSE-NANO polikarbonāta izmantošanas efektivitāti nodrošina šis aprakstītais fotopārveidošanās process.

PLASTILUX-GROUP paneļi ir gaiši rozā krāsā un to gaismas caurlaidība ir tāda pati kā caurspīdīgajām loksnēm, taču to gaismas pārveidošanas efekta dēļ šiem paneļiem ir labvēlīgāka iedarbība uz augiem. Rozā krāsas polikarbonāts siltumnīcām GREENHOUSE-NANO ar biezumu 4 mm – unikāls inovatīvs produkts mazām siltumnīcu saimniecībām, kas ļauj gandrīz mēnesi agrāk uzsākt pārdošanai paredzēto dārzeņu audzēšanas sezonu. Tas palielina mazā agrobiznesa efektivitāti līdz 30-35% rūpniecisko siltumnīcu kompleksu rentabilitātei. Vislielākais ražīgums, proti, 6 līdz 7 kilogrami no kvadrātmetra, novērots agrīnajai patisonu šķirnei „Lietussargs”. Daži no augļiem sasniedza pat 2 kg svaru (pieaugums par 60%).

Šūnu polikarbonāta loksnes GREENHOUSE-NANO iesakāmas lietošanai piemājas saimniecībās kā alternatīvs materiāls siltumnīcu segšanai (siltumnīcu plēves aizvietotājs), kā arī lauksaimniecības jomā, lai palielinātu rūpnieciskās lopkopības un augkopības efektivitāti.

GREENHOUSE-nano siltumnīcu polikarbonāta īpašās pazīmes:

 • Tiek izmantots stikla vietā visu veidu siltumnīcās.
 • Piemērots visu formu un izmēru apkurināmām un neapkurināmām siltumnīcām.
 • Izmantošana lauksaimniecības jomā.
 • UV-noturīgs. Aiztur ultravioletos starus. Īpašs aizsargslānis gan no loksnes ārpuses, gan iestrādāts loksnē.
 • 10 gadu garantija.
 • Gaismu pārveidojošs. Pārveido cietos un kaitīgos UV-starus par augiem labvēlīgajiem sarkanā spektra stariem.
 • Veicina ražas nobriešanu 3 līdz 4 nedēļas ātrāk.
 • Ražu veicinošs. Palielina augkopības efektivitāti slēgtā augsnē līdz 35%. Palielina viengadīgo kultūru ražīgumu 1,5 reizes.
 • Pret kondensātu. Samazina kondensāta veidošanos siltumnīcā. Novērš virsmas aizsvīšanu.
 • Higroskopisks.
 • Aizsargājošs. Aizsargā pret sauli. Novērš augu apdegšanu tiešos saules staros. Aizsargā stādus pret atmosfēras kaitīgo ietekmi.

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m
Klase Biezums Krāsa Garantija Cena ar PVN
SELLEX INSIDE 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 33.00 EUR
GREENHOUSE-NANO 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 45.00 EUR AKCIJA!!!
SUNNEX 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 40.00 EUR AKCIJA!
SUNNEX 6 mm Caurspīdīgs 10 gadi 65.00 EUR
SUNNEX 6 mm Krāsains 10 gadi 75.00 EUR
SUNNEX 8 mm Caurspīdīgs 10 gadi 85.00 EUR
SUNNEX 8 mm Krāsains 10 gadi 95.00 EUR
SUNNEX 10 mm Caurspīdīgs 10 gadi 100.00 EUR
SUNNEX 10 mm Krāsains 10 gadi 110.00 EUR
SUNNEX 16 mm Caurspīdīgs 10 gadi 160.00 EUR
admin

Recent Posts

Elit

Pievilkšanas lente palīdz nostiprināt šūnu polikarbonātu pie karkasa, to nebojājot. Stiprināšana ar skrūvēm polikarbonātu bojā.…

4 months ago

Dačnaja-2DU

Rāmis plēves siltumnīcai izgatavots no cinkota dzelzs, kam piedāvājumā klāt ir arī skrūvju un uzgriežņu…

4 months ago

Gorošek

Pavasarī, kad ievērojamas temperatūras un mitruma izmaiņas var viegli iznīcināt grūti audzētos stādus, lecekts «Gorošek»…

4 months ago

Lotoss

Lecekts karkass ir veidots no cinkotas caurules, pārklājums – polikarbonāts. Lecekti LOTOSS ir viegli montēt…

4 months ago

Ogurčik

Pēc klienta vēlmes lecekts OGURČIK tiek nokomplektēta ar speciālu un mūsdienīgu plēvi labākai gaismas caurplūstamībai.…

4 months ago

Vertikālais panelis augiem Botāniskais dārzs

Vertikālais panelis augiem „Botāniskais dārzs” Paneļa izmēri: 61см х 36см Ikviens vēlas padarīt savu mājokli…

4 months ago