0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Zāliena režģis

Zāliena režģis

Zāliena režģis

Zāliena režģis

Zāliena režģa izmēri (P Х G Х A): 385mm Х 580mm Х 38mm

Zāliena režģis ir no šūnām sastāvoši moduļi, kurus izmanto augsnes nostiprināšanai un lai aizsargātu zāliena sakņu sistēmu no dažādiem bojājumiem, piemēram, iekārtojot apzaļumotas gājēju taciņas un spēļu zonu, kā arī veidojot tā saucamās ekostāvvietas. Zāliena režģa šūnas neaizkavē mitruma nokļūšanu augsnē no ārpuses un no iekšpuses neaiztur zāles augšanu, droši pasargājot augus no izmīdīšanas un izbraukšanas.

Zāliena režģis

Zāliena režģus ieklāj augsnē nelielā dziļumā, neaizkavējot zāles augšanu tam cauri un ļaujot veidoties skaistam vienmērīgam zālienam, ar šūnām droši pasargājot sakņu sistēmu no fiziskiem kaitējumiem. Zāliena režģi iespējams izvietot uz drenāžas slāņa, kas ļauj efektīvi novadīt lieko ūdeni augsnes dziļākajos slāņos, tādējādi neļaujot teritorijai kļūt pārāk mitrai. Uz šādi iekoptas teritorijas pat mitrā un lietainā laikā automašīnu riepas nebuksēs un nebojās zālienu.

Zāliena režģa cena: 4.60 EUR

Saistītās Preces

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris

Nojume Fermeris Nojumes Fermeris (3,5/5,0/7,5) var izmantot kā patvērumu automašīnai vai noliktavu. Nojumes karkass ir…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword