0 Items - 0.00
0
  • Grozā nav produktu.

Siltumnīcas papildu stiprinājumi

Siltumnīcas papildu stiprinājumi

Siltumnīcas papildu stiprinājumi

Siltumnīcas papildu stiprinājumi

Ja baidāties, ka siltumnīca sabruks bargā ziemā lielās sniega segas dēļ, jūs varat to papildus nostiprināt ar atbalstiem, lokiem vai loku stiprinātājiem.

Teleskopiskais atbalsts siltumnīcām

Teleskopiskais atbalsts ir caurule, kuram ir krustveida uzgalis augšpusē un ar pēdas veida uzgali no apakšējā daļā. Krustveida uzgalis atbalsta siltumnīcas loku. Atbalsta augstumu var viegli koriģēt ar vairākiem tapu ievietošanas caurumiem.

Ziemā zem siltumnīcas arkām var novietot viegli noņemamus teleskopiskus atbalstus. Tas piešķirs siltumnīcai titānisku spēku un palielinās maksimālo izturamo sniega slodzi. Vasaras periodā teleskopiskie atbalsti tiek demontēti.

Izlasiet arī instrukcijas par teleskopisko atbalstu un papildu informāciju.

Papildu loki siltumnīcai Betta

Pamata komplektā attālums starp “Betta” siltumnīcas lokiem ir 1 metrs. Vajadzības gadījumā Jūs varat pastiprināt siltumnīcu un iegādāties papildu loku komplektus, novietot tos 0,68 vai 0,51 metru attālumā.
Siltumnīcas papildu stiprinājumi

Loku pastiprinātāji siltumnīcai Eko

Jūs varat padarīt savu Eko siltumnīcu izturīgāku, izvietojot loku pastiprinātāju komplektus. Viens loka pastiprinātāju komplekts tiek novietots zem viena loka.
Siltumnīcas papildu stiprinājumi

Siltumnīcas pastiprināšana ar atbalstiem, lokiem un loku pastiprinātājiem Pasūtīt
Komplekti Cena (EUR)
Teleskopiskais atbalsts siltumnīcai 15.75 EUR
Papildu loka siltumnīcai Betta 17.85 EUR
Loku pastiprinātāji siltumnīcai Eko 10.50 EUR

Saistītās Preces

Zāliena režģis

Zāliena režģis

Zāliena režģus ieklāj augsnē nelielā dziļumā, neaizkavējot zāles augšanu tam cauri un ļaujot veidoties skaistam…Lasīt vairāk
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword