Polikarbonāts no Ražotāja PLASTILUKSS-GRUPA

PLASTILUKSS-GRUPA ir viens no lielākajiem polikarbonāta ražošanas uzņēmumiem.

Polikarbonāta ražošana Eiropā sākās samērā nesen. Šobrīd PLASTILUX-GROUP ir viens no vadošajiem uzņēmumiem un izveidojis ražošanas bāzi Krievijā, nodrošinot Eiropas tirgu ar kvalitatīvu polikarbonātu.

Vairākas jaunas ražošanas līnijas ļauj gada laikā saražot vairāk nekā 20 000 tonnu gatavās produkcijas. Polikarbonāta ražošanā PLASTILUX-GROUP izmanto izejvielas no Krievijas, tādēļ uzņēmums garantē zemākās cenas un augstāko kvalitāti.

Izmantojot modernas un augstas veiktspējas iekārtas, tiek ražots plašs produktu klāsts un jau Eiropā labi pazīstamajiem POLYNEX un SUNNEX zīmoliem tiek pievienots jauns premium klases polikarbonāts, tiem, kas novērtē augstas kvalitātes produktus – ULTRAMARIN.

Ar augsto tehnoloģiju iekārtām tiek ražotas jaunas kvalitātes standarta polikarbonāta loksnes ar grumbainām jeb valcētām malām, vienlaikus padarot tās daudz izturīgākas un elastīgākas.

Ērtā ģeogrāfiskā atrašanās vieta un augstās ražošanas iekārtas nodrošina lielu pasūtījumu izpildi īsā laikā, padarot PLASTILUX-GROUP par līderi starp ražotājiem un par uzticamu Partneri!

Polikarbonāta ražošana, video

Slavenākais ražotājs šūnu polikarbonāta Eiropā uzņēmums PLASTILUX-GROUP palielina savu ražošanas jaudu.

Šī mājas lapa izmanto sīkdatnes!