Polikarbonāta lapenes

Labākā vieta atpūstai

Lapenes, kas gatavotas no koka un metāla, ātri zaudē ārējo pievilcību un tās regulāri jāpārkrāso drusciņ vēlreiz. Polikarbonāts ir daudz piemērotāks materiāls lapenei.

Trūdēšana vai rūsēšana noteikti nav procesi, kas skar no polikarbonāta gatavotas lapenes. Šādā lapenē Jūs varat droši paslēpties no lietus, jo polikarbonāts aiztur mitrumu un ir noturīgs pret nokrišņu iedarbību. Vienlaikus polikarbonāta lapenē nebūs tumši, jo šis materiāls neaiztur saules gaismu, bet pasargā no kaitīgā ultravioletā starojuma. Jāpiebilst arī, ka polikarbonāta lapenes ir ļoti izturīgas. Jumts neielieksies un nelūzīs no uzsnigušā sniega svara, arī krusa un akmeņi polikarbonāta lapenei postu nenodarīs.

Lapenes no polikarbonāta ir lieliskas, jo tās ir ļoti viegli salikt, uzstādīt un, ja nepieciešams, pārvietot no vienas vietas uz citu. Izveidojiet lapenes detaļas no polikarbonāta, samontējiet tas pats un novietojiet, kur jums tīk! Atpūtas lapenes vasarnīcā var novietot jebkur, jo tām nav nepieciešams betonēt pamatus, nav arī citu īpašu uzstādīšanas nosacījumu.

Izvēloties polikarbonāta lapeni, varat būt droši – to nevajadzēs remontēt. Vismaz 10 gadus tai nav nepieciešama vispār nekāda īpaša kopšana, vien reizēm noslaukiet to ar mitru drāniņu vai aplejiet to ar ūdeni no dārza šļūtenes.

No šūnu polikarbonāta būvēta lapene ir ne tikai funkcionāla, bet ir arī rotājums Jūsu dārzam. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP piedāvā plašu dažādu polikarbonāta zīmolu un krāsu izvēli. Turklāt, šis materiāls ir arī ļoti elastīgs, tāpēc no polikarbonāta varat izveidot jebkādas ieceres dizaina risinājumus.

Vasarniekus, dabas mīļotājus un jebkuru mūsdienīgu cilvēku noteikti interesē arī jautājums par polikarbonāta draudzīgumu videi. Eksperti šo materiālu novērtē kā drošu apkārtējai videi un cilvēkam. Tas attiecināms ne tikai uz polikarbonāta ķīmisko sastāvu, bet arī vispārējo drošību. Polikarbonāts nav viegli uzliesmojošs materiāls, tāpēc Jūs varat neuztraukties par dzirkstelēm, kas var nejauši izlidot no grila vai ugunskura.

Galvenais ir spēt izvēlēties piemērotāko polikarbonāta veidu. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP piedāvā vairāku veidu polikarbonātu. Ja vēlaties lapeni ar jumtu no augstākās kvalitātes polikarbonāta, pievērsiet uzmanību materiāla izturībai un izvēlieties ROYALPLAST polikarbonātu. Ja galvenais Jums ir saprātīgas cenas un attiecīgas kvalitātes līdzsvars, pievērsiet uzmanību zīmolam POLYNEX. Tiem, kas vēlas atrast ko lētāku, derēs polikarbonāta zīmols SUNNEX.

Neatkarīgi no tā, kuru polikarbonāta zīmolu izvēlēsieties, šī materiāla lapene būs Jūsu dārza rota. Šis pirkums Jums kalpos ilgi un uzticami!

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m
Klase Biezums Krāsa Garantija Cena ar PVN
SELLEX INSIDE 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 33.00 EUR
GREENHOUSE-NANO 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 45.00 EUR AKCIJA!!!
SUNNEX 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 40.00 EUR AKCIJA!
SUNNEX 6 mm Caurspīdīgs 10 gadi 65.00 EUR
SUNNEX 6 mm Krāsains 10 gadi 75.00 EUR
SUNNEX 8 mm Caurspīdīgs 10 gadi 85.00 EUR
SUNNEX 8 mm Krāsains 10 gadi 95.00 EUR
SUNNEX 10 mm Caurspīdīgs 10 gadi 100.00 EUR
SUNNEX 10 mm Krāsains 10 gadi 110.00 EUR
SUNNEX 16 mm Caurspīdīgs 10 gadi 160.00 EUR
admin

Recent Posts

Elit

Pievilkšanas lente palīdz nostiprināt šūnu polikarbonātu pie karkasa, to nebojājot. Stiprināšana ar skrūvēm polikarbonātu bojā.…

4 months ago

Dačnaja-2DU

Rāmis plēves siltumnīcai izgatavots no cinkota dzelzs, kam piedāvājumā klāt ir arī skrūvju un uzgriežņu…

4 months ago

Gorošek

Pavasarī, kad ievērojamas temperatūras un mitruma izmaiņas var viegli iznīcināt grūti audzētos stādus, lecekts «Gorošek»…

4 months ago

Lotoss

Lecekts karkass ir veidots no cinkotas caurules, pārklājums – polikarbonāts. Lecekti LOTOSS ir viegli montēt…

4 months ago

Ogurčik

Pēc klienta vēlmes lecekts OGURČIK tiek nokomplektēta ar speciālu un mūsdienīgu plēvi labākai gaismas caurplūstamībai.…

4 months ago

Vertikālais panelis augiem Botāniskais dārzs

Vertikālais panelis augiem „Botāniskais dārzs” Paneļa izmēri: 61см х 36см Ikviens vēlas padarīt savu mājokli…

4 months ago