Lieveņa jumtiņš ar šūnu polikarbonātu

Vienkāršs risinājums tīram mājoklim

Pirmais, ko ieraugām ēkā, ir tās fasāde – krāsa, logi un lievenis. Svarīgi, lai nama pakāpieni ir tīri un kārtīgi, durvis izskatās tīras un jaunas, lai jebkādos laikapstākļos Jūsu lievenis spīd un laistās tīrībā. Šādu efektu panāksiet ar polikarbonāta jumtiņu lievenim.

Kāpēc izvēlēties lievenim tieši polikarbonāta jumtiņu? Patiesi ir daudz dažādu materiālu, bet ne visi ir tik praktiski un viegli kā šūnu polikarbonāts. Koku un metālu salīdzinoši ātri bojā apkārtējās vides ietekme un šāda materiāla jumtiņš vairs neizskatās kārtīgs. Savukārt ārēji estētiskāki materiāli nekā koks un metāls nav tik izturīgi un uzticami. Lieveņa jumtiņš no polikarbonāta labi laiž cauri gaismu gluži kā stikls, vienlaikus saglabājot savu izturīgumu. Polikarbonāts nesarūsēs, nesaliksies un nesalūzīs zem sniega un ledus radītā spiediena. Virs lieveņa izvietotie POLYNEX polikarbonāta jumtiņi iztur nejaušus bojājumus un triecienus, tie iztur lielas amplitūdas temperatūras svārstības (robežās no -50 līdz +120 grādiem pēc Celsija).

Starp citu, polikarbonāta jumtiņu virs durvīm ir ļoti viegli kopt. Nav nepieciešami nekādi īpaši instrumenti, lai polikarbonātu uzturētu spīdošu un gluži kā jaunu – to vajag tikai noslaucīt ar mitru drāniņu.

Vēl viena acīmredzama priekšrocība – polikarbonāta jumtiņi ir ļoti izturīgi. Tie var kalpot Jums vairākus desmitus gadu, šajā ziņā tie krietni apsteidz stiklu un šīfera segumu. Izvēlieties savam lieveņa jumtiņam ROYALPLAST polikarbonātu ar pagarinātu ekspluatācijas laiku un tas Jums drīzāk apniks, nekā nolietosies.

Jumtiņa izveide no polikarbonāta SUNNEX ir ļoti vienkārša, Jūs to varat izdarīt arī paša spēkiem. Apskatot gatavo jumtiņu fotogrāfijas, Jūs uzreiz sapratīsiet, cik viegli to izdarīt. Ja pašam to darīt Jums nav laika, Jūs varat pasūtīt arī rūpnieciski ražotu lieveņa jumtiņu.

Noteikti jāpiebilst, ka polikarbonāta ieejas jumtiņš lieveni ļaus īstenot jebkuru dizaina iztēles augli. Neatkārtojama materiāla elastība ļauj no tā veidot dažādas formas un savienot to ar jebkuru citu materiālu, piemēram, metālu. Neaizmirstiet arī par plašo pieejamo polikarbonāta krāsas klāstu. Jūs varat izvēlēties polikarbonātu tonī, kas vislabāk piestāvēs Jūsu mājokļa fasādei. Uzņēmums PLASTILUX-GROUP neierobežo Jūsu iztēles lidojumu – dažādu zīmolu materiāls, dažādās krāsās un par atšķirīgām cenām ļaus Jums veikt izdevīgu izvēli, kas kalpos daudzus gadus!

Polikarbonāta Cenas

Šūnu polikarbonāta loksnes - 6m x 2.1m
Klase Biezums Krāsa Garantija Cena ar PVN
SELLEX INSIDE 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 33.00 EUR
GREENHOUSE-NANO 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 45.00 EUR AKCIJA!!!
SUNNEX 4 mm Caurspīdīgs 10 gadi 40.00 EUR AKCIJA!
SUNNEX 6 mm Caurspīdīgs 10 gadi 65.00 EUR
SUNNEX 6 mm Krāsains 10 gadi 75.00 EUR
SUNNEX 8 mm Caurspīdīgs 10 gadi 85.00 EUR
SUNNEX 8 mm Krāsains 10 gadi 95.00 EUR
SUNNEX 10 mm Caurspīdīgs 10 gadi 100.00 EUR
SUNNEX 10 mm Krāsains 10 gadi 110.00 EUR
SUNNEX 16 mm Caurspīdīgs 10 gadi 160.00 EUR
admin

Recent Posts

Elit

Pievilkšanas lente palīdz nostiprināt šūnu polikarbonātu pie karkasa, to nebojājot. Stiprināšana ar skrūvēm polikarbonātu bojā.…

4 months ago

Dačnaja-2DU

Rāmis plēves siltumnīcai izgatavots no cinkota dzelzs, kam piedāvājumā klāt ir arī skrūvju un uzgriežņu…

4 months ago

Gorošek

Pavasarī, kad ievērojamas temperatūras un mitruma izmaiņas var viegli iznīcināt grūti audzētos stādus, lecekts «Gorošek»…

4 months ago

Lotoss

Lecekts karkass ir veidots no cinkotas caurules, pārklājums – polikarbonāts. Lecekti LOTOSS ir viegli montēt…

4 months ago

Ogurčik

Pēc klienta vēlmes lecekts OGURČIK tiek nokomplektēta ar speciālu un mūsdienīgu plēvi labākai gaismas caurplūstamībai.…

4 months ago

Vertikālais panelis augiem Botāniskais dārzs

Vertikālais panelis augiem „Botāniskais dārzs” Paneļa izmēri: 61см х 36см Ikviens vēlas padarīt savu mājokli…

4 months ago