0 Items - 0.00
0
  • No products in the cart.
Elit

Elit

Polikarbonāta siltumnīcas

Polikarbonāta siltumnīca Elit

Siltumnīcas īpašības un Konstrukcijas elementi

Cinkota tērauda kvadrātcaurule

Elit

Attālums starp lokiem 64 cm

Elit

Diagonālās atsaites

ElitDiagonālās atsaites nodrošina siltumnīcas gala sienām, durvīm un vēdlodziņiem papildu stiprību vēja radītā slodzē.
Sānu diagonālās atsaites arī vienkāršo siltumnīcas salikšanu, novietojot gala sienu pret pamata plakni 90 grādu leņķī.

Nav metinātu savienojumu

ElitVisi siltumnīcas un gala sienu elementi savstarpēji savienojas ar cinkotām skrūvēm. Parasto siltumnīcu metinātie savienojumi bojā konstrukcijas cauruļu rūpniecisko cinkojumu. Ar laiku šī metinājuma šuve rūsē, samazinās siltumnīcas stiprība un tā spēj izturēt aizvien mazāku mehānisko slodzi, ko rada, piemēram, sniegs un vējš. Metinātas konstrukcijas ekspluatācijas termiņš ir ierobežots.
“IMplast Eiro” siltumnīcas bez metinājuma šuvēm izmantojamas daudz ilgāk nekā metinātās konstrukcijas!

Katras arkas perpendikulārais pastiprinātājs

ElitPerpendikulārais konstrukcijas pastiprinājums palielina karkasa noturību pret vēja un sniega radīto slodzi.
Perpendikulārais pastiprinājums divkārt palielina arkas noturību.
Pie šiem pastiprinājumiem arī ērti piesiet atbalstus siltumnīcā audzējamiem augiem.

Savienojošo elementu garums

ElitParastās siltumnīcās stringeru (siltumnīcas gareniskie elementi) krusteniskais savienojums ir mazāk kā 3 cm, kas nav gana daudz.
“IMplast” siltumnīcās stringeru krusteniskie savienojumi ir 9 cm gari, kas daudz labāk un drošāk savieno elementus.

Durvju grupas eņģu stiprinājumi

ElitEņģes pie durvīm stiprina ar drošām skrūvēm. Tas garantē, ka durvis un vēdlodziņi lietošanas laikā nenosēdīsies un rūsas dēļ neizkritīs jau pēc vienas lietošanas sezonas, kā tas nereti gadās ar metināto konstrukciju siltumnīcām.Elit

Katrai arkai pieši stiprināšanai augsnē

ElitVairumam citu siltumnīcu nav īpašu T-veida piešu siltumnīcas arkas stiprināšanai augsnē vai tie ir tikai katrai otrajai vai trešajai arkai. Savukārt “IMplast Eiro” siltumnīcām šādi stiprinājumi ir katrai arkai, kas ļauj droši nostiprināt siltumnīcu augsnē bez pamatu ierīkošanas.

Montāžas caurumi

Elit“IMplast” siltumnīcām visi montāžas caurumi veidoti ar rūpnīcas iekārtām, tādējādi šajos caurumos neveidojas atskabargas. Lētākām siltumnīcām caurumu urbšanas laikā ārpusē veidojas atskabargas, uz kurām montāžas laikā viegli savainoties, tās var arī bojāt citus konstrukcijas elementus vai polikarbonātu.

Pievilkšanas lente ar spriegotāju

ElitPievilkšanas lente palīdz nostiprināt šūnu polikarbonātu pie karkasa, to nebojājot. Stiprināšana ar skrūvēm polikarbonātu bojā. Tikai ar pievilkšanas lentēm tiek nodrošināta blīvi lokšņu savienojumi. Ar pievilkšanas lentēm polikarbonāts montāžas laikā netiek sabojāts un ir izmantojams daudz ilgāk, saglabājot caurspīdīgumu visu lietošanas laiku.

Elastīgās termoblīves

ElitPolikarbonāta stiprināšanai pie gala sienām izmanto īpašas elastīgās termoblīves ar vāciņu. Parastās skrūves montāžas laikā deformē polikarbonāta loksnes, taču īpašās termoblīves to nedara. Termoblīve kompensē polikarbonāta termisko izplešanos, nodrošina atveres hermētiskumu, neļauj iekļūt atverēs mitrumam un putekļiem, kavē aukstā gaisa ieplūšanu siltumnīcā.

Caurumu veidošana skrūvēm

Caurumi asajām skrūvēm vajadzīgās vietās izveidoti jau ražošanas procesā, kas ļauj montāžu veikt ātrāk, kā arī netiek bojāts polikarbonāts, ja gadās, ka skrūve stiprināšanas brīdī noslīd no paredzētās vietas.

Ērts durvju rokturis

ElitSiltumnīcas aprīkotas ar ērtu durvju aizvēršanas mehānismu, kurā ietilpst rokturis, spraislis, uzlika, skrūves un uzgriežņi.

Related Posts

Fermeris 11,5

Fermeris 11,5

Polikarbonāta siltumnīcas Rūpniecības siltumnīca Fermeris 11,5 Siltumnīcas «Fermeris-11,5» komplektācijā ietilpst šūnu polikarbonāta pārklājuma Fermer sērijas…Read more
Fermeris 7,5

Fermeris 7,5

Polikarbonāta siltumnīcas Rūpniecības siltumnīca Fermeris 7,5 Siltumnīcas Fermeris 7,5 izmēri: garums 4,2 m (Garums nav…Read more
Fermeris 5×3,6

Fermeris 5×3,6

Polikarbonāta siltumnīcas Rūpniecības siltumnīca Fermeris 5×3,6 Siltumnīcas Fermeris 5×3,6 izmēri: garums 4,2 m (Garums var…Read more
Fermeris 5×2,9

Fermeris 5×2,9

Polikarbonāta siltumnīcas Rūpniecības siltumnīca Fermeris 5×2,9 Siltumnīcas Fermeris 5×2,9 izmēri: garums 4,2 m (Garums var…Read more
Fermeris 4,6

Fermeris 4,6

Polikarbonāta siltumnīcas Rūpniecības siltumnīca Fermeris 4,6 Siltumnīcas Fermeris 4,6 izmēri: garums 4,2 m (Garums var…Read more
Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. cookies). Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē.

Enter your keyword